Sledujte nás na YouTube

Dočkáme se Windows Mobile 5.0 pro MDA Compact ?

MDA CompactPokud vlastníte oblíbené PPC MDA Compact a jste fanoušky nového OS Windows Mobile 5.0, pak vás jistě potěší informace, že se pro toto zařízení dočkáme oficiálního upgradu na nový operační systém.

Zatím není přesně známo, kdy se nový systém pro Compacta objeví, ale pravděpodobně by se tak mělo stát během několika měsíců. Uvidíme, jak se k tomuto kroku postaví také český T-Mobile a zda nabídne svým zákazníkům možnost upgradovat na WM5.0, ale i kdyby se tak nestalo, není problém nahrát si novou romku do telefonu vlastnoručně.

Informace (24.10.2005): Omlouvám se všem čtenářům, při psaní bleskovky jsem přehlédl poslední odstavec na MSmobiles, ve kterém je z jejich strany zpochybeno to, zda-li se WM5.0 pro Compacta 100% dočkáme. V historii firmy HTC se totiž zatím nikdy nestalo, aby byla vydána nová verze Operačního systému, ale na druhou stranu je Compact jedno z nejpopulárnějších PPC vůbec a třeba se tak opravdu stane.

Zdroj: MsMobiles

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. p.a.Ť.o (neregistrovaný)

    Bože, kéž by!

  2. Myslim ze ,,zdroj,, MSmobiles je dostatecnym dukazem…

  3. Omlouvám se, při psaní bleskovky jsem ten poslední odstavec přehlédl, děkuji za doplnění a přístě budu více ve střehu

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *