Domů » Bleskovky » Dočkáme se nových Windows Phone 8 už 1. října 2012?

Dočkáme se nových Windows Phone 8 už 1. října 2012?

K redaktorům amerického serveru PocketNow se dostal zajímavý tip týkající se data oficiálního uvolnění systému Windows Phone 8. Podle této zprávy, která má pocházet od zdroje blízkého některému z hardwarových partnerů Microsoftu, má oznamovací embargo uvalené na tuto platformu začít 30. září 2012. Vzhledem k tomu, že se jedná o neděli, nabízí se možnost, že Microsoft nový systém oficiálně uvolní hned následující den, tedy 1. října.

 

Na internetu se také hodně spekuluje v souvislosti s daty 5. a 6. září. V tomto termínu se totiž bude v Helsinkách konat první z několika etap letošního Nokia Worldu. Vzhledem k tomu, že se jedná o významnou akci největšího partnera redmondského giganta na poli mobilních telefonů, očekává se, že právě zde by mohlo dojít k odhalení další várky informací týkajících se nejen zbrusu nových Windows Phone 8, ale snad i aktualizace starších verzí s označením 7.8.

Zdroj: PocketNow

Miroslav Havlíček

6 komentářů

 1. Už včera bylo pozdě, ale aspoň bude zajímavý vánoční dárek.

 2. Fireman (neregistrovaný)

  Zajímavé je, že ten telefon na snímku nemá tlačítko „Hledat“, které vadí ne jednomu uživateli, kvůli náhodnému stisknutí.

  Zajímavé je i tlačítko „Home“ a tlačítko „Windows“. V současné době tlačítko „Windows“ v podstatě vede na hlavní Menu tedy jakýsi „Home“.

  • sdfs (neregistrovaný)

   Tady zase nekdo nepoznal, ze je to stary dobry HTC HD2;-)

 3. Jan Stočes (neregistrovaný)

  To mi jako chcete říct, že je WP7.8, alias WP8 na HTC HD2?? Tak to je mazec … jdu lovit na Au..o.cz :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).