Domů » Bleskovky » Dnes se začínají prodávat nové iPhony 11 a Apple Watch 5. Na některé konfigurace si počkáte

Dnes se začínají prodávat nové iPhony 11 a Apple Watch 5. Na některé konfigurace si počkáte

Počínaje dnešním dnem se rozbíhá prodej jablečných novinek, které Apple představil v minulém týdnu. V České republice je dostupnost stanovena hned od prvního dne jako ve zbytku světa, takže už dnes si můžete přímo na webu Apple nebo u vybraných prodejců zakoupit nové iPhony či Apple Watch včetně oficiálního příslušenství.

iphone 11 4

TIP: Co říkají zahraniční recenze na nový iPhone 11?


O nové iPhony je údajně poměrně velký zájem (překvapivě zejména o dražší Pro varianty), proto je možné, že si na vybrané paměťové/barevné kombinace počkáte déle; na webu Apple je dostupnost u většiny iPhonů 11 Pro a Pro Max stanovena na 8 – 15. října.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
TomasSX1
Uživatel
TomasSX1

Watch S5 nie 6

Budis
Anonym
Budis

Kdo by mel zajem, zbyly mi nejake iPhone 11 Pro 256 Gb. Piste na [odkaz]

Budis
Anonym
Budis

Piste na misha011 seznam cz

Q
Anonym
Q

Možná uni by měl zajem, pokud mu dáš 90%slevu

Johny
Anonym
Johny

Jak jsem řekl. Nechci. Je to prostě kompromisní telefon. Mrzí mi, že přiští rok to bude to samé. Bez vývinu, bez posunu v desi u a technologiích jsme prakticky díky Xku, které teď několik let musí obhajovat notch zaseklí v tomhle marastu, zatímco ostatní výrobci jsou už dnes schopni představovat skutečně kvalitnější řešení a technicke prvky. A to jen co se týká HW. Co se týká SW, tak ačkoliv považuji iOS za hlavní důvod ke koupi, protože člověk prostě má vždy funkční telefon, díky odladěnisti a nemusí řešit drobné nesmysly jako u Androidu, tak pořád prostě chybí základní věci jako… Číst vice »

orgasmic
Anonym
orgasmic

Jaké drobné nesmysly máš na mysli? Třeba konkrétně u top zařízení jako je Note 10+ apod? :D

Dealler
Uživatel
Dealler

To už je taková urban legend jablíčkářů.

Luky
Anonym
Luky

Například odezva při dotykovém ovládání a občas „váhající”aplikace při spouštění, toho se bohužel android stále nezbavil a hw může být jakýkoliv

zlychlapec
Uživatel
zlychlapec

Sorry, ale jsou prostě nespolehlivé a ať chceš nebo nechceš, ten system není u žádného zařízení jednotný a propojený tak, jako je u iPhonu, kde prostě z jedné aplikace snadno přeskočíš intuitivně do druhé. Tohle pochopí skutečně jen člověk, co obě dvě zařízení vyzkoušel. iOS je pro mě prostě hasslefree, zatímco u Androidu jsem vždycky musel všechno přeorganizovat, než se to dostalo do podoby, která mi jakš takš vyhovovoala a i pak se objevovali věci, které nefungovaly jak měli. Je mi fuk vcelku, co si o tom myslíš, tohle je můj pohled, ty si měj jakej chceš a používej si… Číst vice »

zipiik
Uživatel
zipiik

Legenda o lagujícím Androidu a nezadrhávajícím se iOS žije dál :)