Domů » Bleskovky » Dnes se začínají prodávat nové iPhony 11 a Apple Watch 5. Na některé konfigurace si počkáte

Dnes se začínají prodávat nové iPhony 11 a Apple Watch 5. Na některé konfigurace si počkáte

Počínaje dnešním dnem se rozbíhá prodej jablečných novinek, které Apple představil v minulém týdnu. V České republice je dostupnost stanovena hned od prvního dne jako ve zbytku světa, takže už dnes si můžete přímo na webu Apple nebo u vybraných prodejců zakoupit nové iPhony či Apple Watch včetně oficiálního příslušenství.

iphone 11 4

TIP: Co říkají zahraniční recenze na nový iPhone 11?

O nové iPhony je údajně poměrně velký zájem (překvapivě zejména o dražší Pro varianty), proto je možné, že si na vybrané paměťové/barevné kombinace počkáte déle; na webu Apple je dostupnost u většiny iPhonů 11 Pro a Pro Max stanovena na 8 – 15. října.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

22 komentářů

 1. Watch S5 nie 6

 2. Kdo by mel zajem, zbyly mi nejake iPhone 11 Pro 256 Gb. Piste na [odkaz]

 3. Jak jsem řekl. Nechci. Je to prostě kompromisní telefon. Mrzí mi, že přiští rok to bude to samé. Bez vývinu, bez posunu v desi u a technologiích jsme prakticky díky Xku, které teď několik let musí obhajovat notch zaseklí v tomhle marastu, zatímco ostatní výrobci jsou už dnes schopni představovat skutečně kvalitnější řešení a technicke prvky. A to jen co se týká HW. Co se týká SW, tak ačkoliv považuji iOS za hlavní důvod ke koupi, protože člověk prostě má vždy funkční telefon, díky odladěnisti a nemusí řešit drobné nesmysly jako u Androidu, tak pořád prostě chybí základní věci jako možnost volby vyzvánění podle kontaktů, možnost vytvářet vyzvánění obecně nebo naprosto otřesná komunikace s PC a správa souborů.

  Když shrnu 11, tak je to notch, otřesný fotomodul a sluchátka přes redukci nebo do lightningu. Ne, to opravdu není z mého pohledu prémiové TOP zařízení.

  • Jaké drobné nesmysly máš na mysli? Třeba konkrétně u top zařízení jako je Note 10+ apod? :D

   • To už je taková urban legend jablíčkářů.

   • Například odezva při dotykovém ovládání a občas „váhající”aplikace při spouštění, toho se bohužel android stále nezbavil a hw může být jakýkoliv

   • Sorry, ale jsou prostě nespolehlivé a ať chceš nebo nechceš, ten system není u žádného zařízení jednotný a propojený tak, jako je u iPhonu, kde prostě z jedné aplikace snadno přeskočíš intuitivně do druhé. Tohle pochopí skutečně jen člověk, co obě dvě zařízení vyzkoušel. iOS je pro mě prostě hasslefree, zatímco u Androidu jsem vždycky musel všechno přeorganizovat, než se to dostalo do podoby, která mi jakš takš vyhovovoala a i pak se objevovali věci, které nefungovaly jak měli. Je mi fuk vcelku, co si o tom myslíš, tohle je můj pohled, ty si měj jakej chceš a používej si co chceš.

   • Legenda o lagujícím Androidu a nezadrhávajícím se iOS žije dál :)

 4. jako letitá iovce nechci přecházet zpět na android a měl jsem plánu letos vyměnit iPhone 8 za některý z nových modelů, kdy jsem si dělal zálusk na nejmenší 11 Pro. Vzhledem k jedinému pro mě zásadnímu rozdílu v podobě 3x optiky (rozdíl v kvalitě displaye nehodnotím, protože to není z mého pohledu využívání není nijak podstatné) vemu 11.
  rozdíl nějakých 10K si proste sám sobě neobhájím :)..

 5. uni: 64GB je pro mě z dlouhodobého hlediska málo (icloud nepoužívám), takže iPhone 11 128GB 22 500,- vs 11 Pro 34 500,- … chtěl jsem co nejmenší telefon, ale těm zatím odzvonilo.. platit 12k navíc za 1cm menší phone a k tomu jednu čočku, kterou budou lidi používat minimálně mi nedává smysl a raději koupím novou pračku :)..

  • Sorry, nějak se mi v tom téma nedaří. Pro není v 128GB verzi, je to 256GB verze. 😊 Ale on, již chápu, ď.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).