Domů » Články » Další změna v názvu: HTC STRTrk

Další změna v názvu: HTC STRTrk

HTC STRTrkNedávno jsme vás informovali o přejmenování dvou zařízení od společnosti HTC. Hermes se nově označuje jako TyTN (Tythan) a HTC Breeze jako HTC MTeoR (Meteor). Přejmenování se dnes dočkal i stylový smartphone HTC Star Trek, jehož název byl změněn na HTC STRTrk. Původně se měl tento smartphone distribuovat také pod hlavičkou společnosti Qtek (8500), avšak ta se v současné době začíná specializovat pouze na prodej příslušenství pro mobilní telefony.

Osobně mi původní názvy zařízení připadaly mnohem lepší, hlavně pro vyslovování a zapamatování. Zejména u Star Treka se název změnil spíše ve slovní hříčku. Hardwarové parametry zůstaly nezměněny.

Tip: Přečtěte si naše preview nebo se podívejte do katalogu na hardwarové parametry smartphonu.

Zdroj: MSmobiles

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. StRšN, ThL NzV js NvSlVtLN kTstrF…překlad: Strašné, tyhle názvy jsou nevyslovitelná katastrofa.

  2. moje řeč !
    Třitisíce třista třicet tři stříbrných stříkaček stříkalo přes třitisíce třista třicet tři stříbrných střech
    i když k tomu STRTrkovi by se hodilo spíše STRč prsT skRZ KrK

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).