Domů » Bleskovky » Další žiletka na obzoru: Vivo X5 Max nabídne tloušťku 4,75 mm

Další žiletka na obzoru: Vivo X5 Max nabídne tloušťku 4,75 mm

Od posedlosti za co nejvyšším rozlišením se výrobci pomalu přesouvají k dalšímu trendu, kterým je honba za nejtenčí možnou konstrukcí. Aktuálním králem této disciplíny je model Oppo R5, který si však svého titulu neužije příliš dlouho. Důvodem je připravovaná novinka Vivo X5 Max, jejíž premiéra je naplánována na prosinec letošního roku. Podle dostupných informací se můžeme těšit na tělo vyrobené z hliníkové slitiny a tloušťku pouhých 4,75 milimetru.

 

Ačkoliv toho zveřejněný teaser příliš neprozrazuje, už nyní známe klíčové prvky hardwarové výbavy. Dominantou čelní strany zařízení se stane 5,5“ displej s rozlišením 1080 x 1920 obrazových bodů. Pod kapotou se bude ukrývat osmijádrový čipset od MediaTeku s taktem 1,7 GHz a 2GB operační paměť. Hlavní fotoaparát má disponovat rozlišením třináct megapixelů a zřejmě půjde o snímač IMX214 od společnosti Sony. Chybět samozřejmě nebude ani přisvětlovací LED dioda a čelní 5Mpx kamerka pro videokomunikaci. Velkou neznámou zatím zůstává velikost vnitřního úložiště a kapacita integrovaného akumulátoru, která vzhledem k útlé konstrukci nebude nijak oslnivá.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Diskuze k článku

  1. Lukas (neregistrovaný)

    Ono to možno bude vyzerať dobre, ale baterka na pol dňa a tipujem že ešte aj bez 3,5mm jacka…myslím, že pre normálne uvažujúceho človeka dosť nepoužiteľné. Možno pre nejaké slečny, alebo pubertiakov, ktorím ide viacej o image ako o využiteľnosť…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).