Domů » Bleskovky » Další zástupce tabletů za dva tisíce: Sencor Element 7D002 výbavou neoslní

Další zástupce tabletů za dva tisíce: Sencor Element 7D002 výbavou neoslní

Sencor uvedl na český trh dalšího zástupce velmi levných tabletů. Model Element 7D002 se prodává za 2 190 Kč včetně DPH a ve výbavě najdeme sedmipalcový displej s nízkým rozlišením 800 x 480 px. Hnacím motorem se stal dvoujádrový procesor Rockchip RK3023 s taktem 1 GHz, který doplňuje grafický akcelerátor Mali-400. Je tedy jasné, že nepůjde o žádného trhače asfaltu.

512MB operační paměť RAM doplňuje 4GB interní úložiště. Díky slotu na pam. karty microSDHC lze paměť rozšířit o dalších 32 GB. Fotoaparát na zadní straně nehledejme, dostupná je pouze přední VGA kamerka pro videokomunikaci. Výbavu uzavírá Wi-Fi modul s podporou standardů 802.11 b/g/n a pohybový senzor. Tablet podporuje funkci USB OTG a v balení se nachází redukce z microUSB na USB. Celkové rozměry jsou 182 x 121 x 10 mm. Tablet je dostupný ve dvou barevných variantách – bílé a šedivé.

Sencor Element 7D002 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).