Sledujte nás na YouTube

Další mobilní TV

RTL TVNedávno jsme vás v našem článku o Mobilní TV informovali, jak televizi na svém smartphonu naladit. K dispozici byly zatím pouze dva české kanály, dnes vám přinášíme další TV, tentokrát se jedná o hudební kanál RTL (Hitchannel). Kvalita obrazu sice není tak dobrá, jako u našich českých stanic, ale i tak si myslím, že tato stanice stojí za zmínku.

Při přenosu se mi občas stávalo, že se spojení ukončilo, vzhledem k tomu, že naše české TV mi chodí bez problémů, tak bude chyba u RTL. Mobilní televizi můžete naladit pouze na Windows Mobile 2003 a vyšší. Při přenosu neplatíte žádné poplatky mobilním operátorům, platíte pouze za přenesená data.

Do Windows Media Playeru stačí zadat tuto adresu: http://www.rtl.it/mediaplayer/hitchanneltvmulticast.asx

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *