Domů » Články » Další mobilní TV

Další mobilní TV

RTL TVNedávno jsme vás v našem článku o Mobilní TV informovali, jak televizi na svém smartphonu naladit. K dispozici byly zatím pouze dva české kanály, dnes vám přinášíme další TV, tentokrát se jedná o hudební kanál RTL (Hitchannel). Kvalita obrazu sice není tak dobrá, jako u našich českých stanic, ale i tak si myslím, že tato stanice stojí za zmínku.

Při přenosu se mi občas stávalo, že se spojení ukončilo, vzhledem k tomu, že naše české TV mi chodí bez problémů, tak bude chyba u RTL. Mobilní televizi můžete naladit pouze na Windows Mobile 2003 a vyšší. Při přenosu neplatíte žádné poplatky mobilním operátorům, platíte pouze za přenesená data.

Do Windows Media Playeru stačí zadat tuto adresu: http://www.rtl.it/mediaplayer/hitchanneltvmulticast.asx

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).