Domů » Bleskovky » Další generace jablečného telefonu údajně ponese označení iPhone 6

Další generace jablečného telefonu údajně ponese označení iPhone 6

Historie představení Apple iPhone nepřinesla mnoho překvapení. Vývoj a pojmenování procházelo postupnou evolucí, proto je obecně očekáváno, že další telefon ponese označení iPhone 5S. Dle posledních spekulací by tomu mohlo být jinak a telefon by se mohl jmenovat iPhone 6. Zdrojem této informace je britský web Stuff.tv, který zveřejnil screenshot pocházející od jednoho z britských operátorů, který má na seznamu „4G iPhone 6“. Pokud tomu tak doopravdy bude, nebude se jednat pouze o menší omlazení zařízení. Pochybuji, že se letos dočkáme iPhone s větším displejem než jsou čtyři palce, proto budou změny muset proběhnout v dalších částech.


Všech šest generací jablečného telefonu 

Z toho, co jsme slyšeli dříve, by měl telefon obsahovat nový čtyřjádrový procesor, více operační paměti a skoro s jistotou můžeme očekávat vylepšený fotoaparát. Na straně softwaru by měla hlavní změny přinést připravovaná sedmá generace iOS 7, které pod taktovou Jony Iva zažívá omlazení. Ať bude jméno jakékoliv, telefon bude nejspíš představen v září a mohl by ho doplnit levnější iPhone, navržený speciálně pro rozvojové trhy.

David Podzimek

Diskuze k článku

  1. Název článku mě dost rozesmál

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).