Domů » Bleskovky » CynogenMod ROM dostane nativní podporu pro nahrávání obsahu na obrazovce

CynogenMod ROM dostane nativní podporu pro nahrávání obsahu na obrazovce

Tým stojící za neoficiální ROM CyanogeMod se vždy soustředil na zlepšování čistého Androidu přidáváním doplňujících funkcí a drobných úprav. Nedávno dokonce založili společnost Cyanogen Inc. a chtějí povýšit tvorbu ROM na fungující byznys. Jejich cílem bylo vždy přidat uživatelům užitečné vlastnosti a další z nich má být nahrávání obsahu obrazovky. V současnosti umožňuje čistý Android pouze pořízení otisku obrazovky po stisknutí tlačítek pro vypnutí a snížení hlasitosti.

CyanogenMod Screen Recording Feature

Pro nahrání videa systému je dnes nutné dohrát další aplikace a obvykle provést root zařízení, přesto se vždy nejedná o spolehlivá řešení. Přidáním této funkce do systému usnadňuje CyanogenMod život řadě autorů YouTube kanálů, vývojářům a redaktorům technologických serverů. Nahrávání bude zobrazovat i dotyky na obrazovce a zaznamenávat se budou i systémové zvuky. Spouštění nahrávání bude probíhat stisknutím vypínače a tlačítka pro zvýšení hlasitosti. Funkce má být přidána brzy, ale zatím není známo konkrétní datum.

David Podzimek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).