Sledujte nás na YouTube

CyanogenMod 9 s Androidem 4.0 se objeví do dvou měsíců

Google před několika dny uvolnil zdrojové kódy k nové verzi Androidu 4.0, na což skrze Twitter zareagovali i tvůrci nejpopulárnější modifikace CyanogenMod a potvrdili, že již zahájili práce na nové verzi 9, která bude postavena právě na novém Androidu 4.0 „Ice Cream Sandwich“. Pokud vše půjde podle plánů, měli bychom se nového CyanogenModu 9 dočkat v průběhu ledna příštího roku. Držme tedy autorům palce při vývoji a doufejme, že je nepotkají žádné velké komplikace a nová verze této populární modifikace nenabere zpoždění.

-

Zdroj: PocketNow

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

6 komentářů

 1. jack2310 (neregistrovaný)

  Už se teším

 2. bkf1 (neregistrovaný)

  Kdybych mel HTC tak se taky tesim :) Kvalitni HW ma holt i svou stinnou SW stranku :/

 3. Honza (neregistrovaný)

  No už se těším, jelikož CM7 používám i teď. :)

 4. Hrzik (neregistrovaný)

  Perfektní..Desire a CM7 šlapou skvěle :-). Moc se těším !!

 5. poterienko (neregistrovaný)

  Btw na XDA už pár portů je. Např. na HD2 jsou nefunkční pouze Mass storage, HW akcelerace a foťák. Takže už se maká v plném proudu a věřím, že CM by mohl být dříve :)

 6. ozz (neregistrovaný)

  Hmm, kdo má s CM zkušenosti – myslíte, že ta 4ka půjde nacpat i na officiálně nepodporující telefony? Napře Defy+ nebo Wildfire S? Podle zkušeností s Androidem si osobně myslím, že HW výkon by stačil, ale co já vím…

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *