Cena:

V ČR se začal prodávat Huawei P10, tváří telefonu se stala Monika Bagárová

Nový smartphone Huawei P10 se dnes začal prodávat na českém trhu. Vlajkový model značky Huawei je k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 15 999 Kč v barevných variacích Graphite Black, Mystic Silver, Prestige Gold a Dazzling Blue. V Praze v rámci slavnostního večera k uvedení Huawei P10 přestavila společnost Huawei, za účasti obchodních partnerů a novinářů, i tvář kampaně nové vlajkové lodi zpěvačku Moniku Bagárovou.

huaweip10_bagarova2

Monika je nejen talentovaná mladá zpěvačka, ale rovněž významná osobnost sociálních sítí, zejména Facebooku a stále populárnějšího Instagramu. Spojení Moniky Bagárové se smartphonem Huawei P10 je prvním krokem vzájemné spolupráce v roce 2017. Monika se objeví nejen v aktuálních vizuálech telefonu P10, které jsou dílem fotografa Ondřeje Pýchy, ale i v kampani na sociálních sítích,“ uvedlo české zastoupení značky.

huaweip10_bagarova3

„Fotografie jsou neoddělitelnou součástí mého života a moji fanoušci do něj mohou jejich prostřednictvím nahlédnout. Snažím se skrze ně vyprávět příběh, proto si dávám záležet na tom, jak každý můj sdílený snímek vypadá,“ vysvětluje zpěvačka. „Jejich vizuální stránka je pro mě stejně důležitá, jako jejich obsah. Proto jsem z Leica selfie kamery u Huawei P10 nadšená a skutečně oceňuji kvalitu fotografií. A samozřejmě nádherný design,“ dodává Monika.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.