Sledujte nás na YouTube

CoPilot GPS: Bezplatná offline navigace pro Android

Společnost CoPilot stojí za celou řadou navigačních programů, které dnes doplnil jeden zbrusu nový – CoPilot GPS pro Android, jehož hlavní výhodou je to, že jej na Google Play najdete zcela zdarma. Autoři vsadili na tzv. freemium model, kdy bezplatně nabízejí základní verzi navigace, která pro běžné používání postačí, a pokud chce uživatel využívat pokročilých funkcí, může si je doukoupit. Potěšující je fakt, že aplikace je kompletně v češtině.

  

Bezplatná verze obsahuje 2D offline mapy vybraného regionu, rozsáhlou databázi bodů zájmu, plánování tras a vyhledávání lokálních obchodů/společností. Placená verze obsahuje navíc 3D mapy, turn-by-turn navigaci, upozornění na radary a hlasové povely.

CoPilot GPS pro Android můžete zdarma stahovat na Google Play.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *