Cena:

Co Vás čeká na Android RoadShow 2012 v Brně, 21. 7. 2012?

Druhé pokračování Android RoadShow je za dveřmi. Tentokrát se mohou těšit obyvatelé Brna, kde se celá akce 21. července uskuteční.

Co je to Android RoadShow a proč vznikla?

Rádi bychom se stali Vaším poradcem při výběru a správném používání androidích hraček, ať už telefonů, tabletů a jiných zařízení, kterých nám prošlo již pod rukama desítky, ne-li stovky, a vždy se Vám snažíme podat co nejupřímnější poznatky a postřehy z testování. Avšak nikdy to nejde na 100 %, protože každý vnímá funkce, negativa či pozitiva zařízení úplně jinak. A proto jsme se rozhodli dát příležitost každému z Vás, aby si všechna tato zařízení mohl vyzkoušet sám, na vlastní kůži. K dispozici Vám budou odborníci předních výrobců telefonů s Androidem a také naši redaktoři, kteří jsou připraveni a nedočkaví Vám poradit či zodpovědět všechny Vaše dotazy, kterými je zahrnete. Stejně tak jsou pro Vás připravené zajímavé soutěže a odborné přednášky na zajímavá témata týkající se androidích zařízení, aplikací a technologií, takže si přijde na své doslova každý.

Kam a kdy roadshow zavítá?

Protože nemůžeme projet doslova celou republiku, rozhodli jsme se uspořádat Android RoadShow 2012 v několika velkých městech, které jsou strategicky rozmístěny po našem území. I když tam nenajdete zrovna Vaše město, doufáme, že se přijdete na RoadShow podívat do místa, které Vám je zrovna nejblíže či nejsympatičtější.

Jak již bylo řečeno, naší druhou zastávkou po Praze, je Brno. Najdete nás v Holiday Inn (Křížkovského 20) již tuto sobotu, 21. 7. 2012. Co se týče dalších cílů našeho putování, naleznete je v mapě.

Co je pro vás připraveno?

Přímo v místě dění pro Vás budou připraveny nejnovější a nejlepší androidí přístroje, které jsou nebo teprve dorazí na trh. Můžete si tak osahat například vlajkovou loď androidí platformy HTC One X, jejího velikého konkurenta Samsung Galaxy S III, nebo špičkový tablet Asus Transformer Pad 300. A to není všechno – budete si totiž moci osahat i nejnovější dítka od Googlu, tablet Nexus 7 a seznámit se s funkcemi multimediální hudební koule Nexus Q.

Chybět nebudou ani androidí Hi-Tech hračky, jako například horká novinka AR.Drone 2, kterou si budete moci osahat jako první (no dobře, po Praze jako druzí :-)) v České republice, zběsilá Bluetooth koule Sphero, nebo famózní Angry Birds naživo. Ovládat tyto nezbedné hračky si můžete vyzkoušet přímo z androidího zařízení. Připravili jsme si pro Vás také hodnotné soutěže, takže se určitě máte na co těšit. Zasoutěžit si budete moci například o snový telefon HTC One S, který jako vůbec první telefon využívá novou platformu od Qualcommu, Snapdragon S4, a výherce tak bude moci okusit pravou sílu nové architektury Cortex-A15.

Jak se registrovat?

Kapacita míst na sezení je u každé Android RoadShow omezena, proto neváhejte a registrujte se co nejdříve, aby Vám žádná novinka či přednáška neunikla. Registrace je naprosto ZDARMA!

Partneři celé akce

Autor článku
SvetAndroida.cz