Co přijde po telefonu? Nothing chystá nové produkty

nothing phone 1 recenze

Start-up Nothing, za kterým stojí spoluzakladatel společnosti OnePlus Carl Pei, před nedávnem uvedl na trh svůj první telefon. A hned jím způsobil poměrně značný humbuk. Na papíře sice Nothing Phone (1) nijak nešokuje, vlastně jde o běžného zástupce střední třídy. Provedení s průhlednými zády a blikajícími diodovými pásky ovšem spolehlivě přitáhne zrak kdejakého kolemjdoucího. Otázkou je, čím bude chtít Nothing překvapit příště.

What's after Phone (1)? | Nothing Series #5

Firma před nedávnem zveřejnila nové video s názvem „What´s after Phone (1)“, ze kterého je zjevné, že další produkty jsou v přípravě. I když není specifikováno, o jaké se přesně bude jednat, s největší pravděpodobností se dočkáme bezdrátových sluchátek. V této kategorii již má Nothing své želízko v ohni v podobě loňských Ear (1), nyní se hovoří o přímém nástupci a ještě o zbrusu novém modelu Ear (1) Stick.

Šéf designu Tom Howard na úplném konci videa ukazuje rozkostičkované zařízení malých rozměrů, které stejně jako ostatní produkty Nothing vsází na transparentnost, a kromě toho má nabídnout rafinovanější design. Tento popis vcelku spolehlivě koresponduje s údajným tiskovým snímkem Ear (1) Stick, který koluje internetem, byť jeho pravost nelze ověřit.

nothing

Pokud by se skutečně jednalo o design příštích sluchátek, můžeme se těšit na nové protáhlé nabíjecí pouzdro připomínající rtěnku. Samotná sluchátka vypadají podobně jako Ear (1), možná jen mají o něco delší nožičky.

Novinky od Nothing by mohly dorazit překvapivě brzy – dosud nepředstavené produkty s kódovými označeními Nothing B155 a B157 již prošly certifikací SGS Fimko, druhý jmenovaný už má za sebou i indickou certifikaci BIS.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku