Domů » Bleskovky » Číňané ještě neřekli poslední slovo. Do prodeje míří levný Honor 8S

Číňané ještě neřekli poslední slovo. Do prodeje míří levný Honor 8S

Čínská společnost Honor si se zákazů ze strany Spojených států příliš nedělá hlavu, o čemž svědčí představení modelu 8S pro náš trh. Novinka atakuje nižší třídu, alespoň podle parametrů. Mezi ně patří 5,7″ HD+ displej s kapkovitým výřezem a 84,6 % poměru displeje k tělu, procesor Mediatek MT6761 doplněný o 2 GB RAM a vnitřní paměť 32 GB s možností rozšíření o microSD kartu.

honor 8S 1

Honor 8S potěší také příležitostné fotografy a to zadním 13Mpx fotoaparátem se světelností f/1.8 a předním 5Mpx snímačem se světelností f/2.2. Baterie má příjemnou kapacitu 3 020 mAh, na palubě najdeme také Bluetooth ve verzi 5.0.

IMG honor 8s

Mírným zklamáním je nepřítomnost 5GHz pásma Wi-Fi či starší microUSB. Naopak Android ve verzi 9 s nadstavbou EMUI 9.0 potěší každého fanouška aktuálního softwaru.

Na českém trhu je Honor 8S k dostání v černé, modré a zlaté barvě za doporučenou maloobchodní cenu 3 199 Kč.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *