Domů » Bleskovky » Chytré tarify od O2: Více volání a neomezené SMS

Chytré tarify od O2: Více volání a neomezené SMS

Chytré tarify vycházejí z dosavadní výhody tarifů NEON S až XXL, tedy neomezeného volání v síti O2, a přidávají k ní internet v mobilu a neomezené posílání zpráv ve vlastní síti. K tomu si zákazníci mohou vybrat, zda dají přednost volným minutám do všech sítí navíc, či zda si raději pořídí nový přístroj za zvýhodněnou cenu. 

Chytré tarify představuje O2 současně s novým roamingovým programem Volání bez hranic, se kterým budou zákazníci od 2. července volat, přijímat hovory a posílat SMS v zahraničí za jednotnou cenu 3,90 Kč za minutu. „Vedle toho představujeme i nové výhodné datové balíčky pro cesty do zahraničí, s nimiž zákazníci získají 1 MB dat již za 2 koruny. Ať už jsou tedy naši zákazníci doma nebo v zahraničí, ať už volají nebo se připojují k internetu, máme pro ně tu nejucelenější nabídku na trhu a mohou si svůj telefon užívat opravdu naplno,“ říká Petr Matějovský, ředitel segmentu mobilních hlasových a datových služeb společnosti Telefónica Czech Republic. 

Více služeb za méně peněz

Neomezené volání ve vlastní síti uvedlo O2 poprvé v roce 2008. Ze statistik O2 vyplývá, že zákazníci si této výhody velmi cení. Již v základním tarifu O2 NEON S uskuteční zákazníci v průměru bezplatně celých 82 procent svého volání.  „V rámci nových tarifů Chytrý NEON přidáváme volné minuty do všech sítí a zároveň nově umožňujeme, aby zákazníci posílali SMS bez omezení a využívali internet v mobilu. Do 31. 8. letošního roku přitom nabídneme Chytré tarify za zvýhodněnou cenu,“ doplňuje Matějovský. 

Při aktivací některého z Chytrých tarifů obsahujících tarify NEON S až XXL do 31. 8. zákazníci získají slevu ve výši 30 % či 50 % z ceny tarifu NEON. Zvýhodněná cena paušálu přitom platí při uzavření závazku na 24 měsíců jak pro ty, kteří si pořídí nový přístroj za zvýhodněnou cenu, tak pro ty, kteří dají přednost volným jednotkám navíc. 

Ve výsledku si tak zákazníci mohou již za 360 Kč měsíčně pořídit balíček, který obsahuje neomezené volání v síti O2 o víkendu a svátcích, 60 volných minut do všech sítí, neomezené SMS ve vlastní síti kdykoli a internet v mobilu se 150 MB dat v plné rychlosti. 

U vyšších tarifů se zvyšuje i neomezená výhoda v síti O2. Tarif Chytrý NEON XL tak nabízí neomezené volání v síti O2 po celý týden, 900 volných minut do ostatních sítí, neomezené SMS ve vlastní síti a internet v mobilu s 500 MB dat v plné rychlosti. Zvýhodněná cena za tento balíček je 1300 korun měsíčně s DPH. 

O2 Podnikání: Neomezené volání v rámci sítě kdykoliv už od tarifu L

Obdobná zvýhodnění od 18. června 2012 platí i pro tarify O2 Podnikání. Vedle volných minut navíc, neomezených SMS a internetu v mobilu se však v případě tarifů Podnikání navyšuje i neomezená výhoda v síti O2: již v balíčku Chytré Podnikání L tak zákazníci z řad podnikatelů získávají neomezené volání v síti O2 kdykoli během týdne. Neomezené volání v rámci sítě O2 přitom bylo dosud výsadou nejvyšších tarifů O2 Podnikání XL a XXL. Ve výsledku tak balíček Chytré Podnikání L nabízí neomezené volání v rámci sítě O2, 450 volných minut do ostatních sítí a internet v mobilu s 500 MB dat v plné rychlosti. Cena tohoto balíčku je 1300 korun.  

 

Nabídka Chytrých tarifů platí od 18. 6. pro všechny zákazníky, kteří si aktivují nový tarif nebo si prodlouží smlouvu s úvazkem na 24 měsíců.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

9 komentářů

 1. Bude stále možnost pořídit si jiný balík dat (500M k tarifu Neon S)? Málo volám, hodně datuju, takže z tohoto bych si nevybral…

 2. a ta akcni mesicni cena plati na jak dlouho ? po celych podepsanych 24 mesicu ? pokud ano, udelal bych o2 radost a konecne pustil prehistoricky tarif relax plus inkaso, ktereho me stale nemohou zbavit :-)

 3. Porad mi vychazi lepe vanocni nabidka Vodafonu. Uz mi nekolikrat z O2 volali ,ze maji pro me nabidku a kdyz jm reknu ze mam za 500volnych minut,600mb FUP a 100 SMS do vsech siti ,tak se se mnou rozlouci.

 4. Ten FUP je ale tragedia, to radsej ostanem pri starom a aktivujem si ten novy datovy tarif…

 5. borix (neregistrovaný)

  Ok, takže to, co mají v zahraničí za 500 Kč a začíná se to šířit jako lavina, tu máme za 4250 Kč nebo se skvělou slevou 2250 Kč, takže máme ceny už jen 8,5 krát, resp. 4,5 krát vyšší.

 6. Pani bratia, mate to tazke. Hrozne ceny. Ale treba do nich utocit, nadavat, prenasat cisla, stazovat sa. Sem tam to pomoze a do vianoc tu mate trochu viac europske ceny. Na Slovensku to tiez nemaju dokonale, ale lepsie ako par km zapadne…

 7. Tie ceny su fakt hrozne, nezavidim. U nas v SR sa to vcelku pohlo, neobmedzene volania do vsetkych sieti, neobmedzene SMS, mobilny internet 2000 Mb (21Mb/s, po precerpani spomalenie na 16kb/s)za 39,99 EUR (cca 1015 Kč) + k tomu sa da zobrat na 24 mesacnu viazanost Iphone 4s 16GB za 299 Eur (7600 Kč).

 8. Jako vždyť to není nijak výhodné. Dneska stojí O2 Neon M 450kč + internet za 150kč = 600,-. Tady ten stojí 650 a je stejnej, jen má navíc neomezený SMS do O2. TO si radší dám balíček 150 SMS do všech sítí a mám to za skoro stejný peníze a jsem na tom lépe se starým tarifem.

  Nebo něco přehlížím?

 9. vychcané nebo na nic ale rozhodě ne chytré tarify..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).