Domů » Bleskovky » Chytré karty Google Now jsou nově dostupné v testovací verzi prohlížeče Chrome

Chytré karty Google Now jsou nově dostupné v testovací verzi prohlížeče Chrome

Již dlouho se spekulovalo o tom, že Google přenese službu Google Now také do prohlížeče Chrome. To se stalo v poslední aktualizaci experimentální verze prohlížeče, která nese označení Canary. V notifikačním centru Chromu s Google Now vidíme podobně jako na dalších zařízeních informace o počasí, délce plánované cesty a jiné užitečné karty. V současné době v prohlížeči nefungují všechny karty, mezi nedostupné patří například aktuální vývoj cen vybraných akcií. Dá se očekávat, že je Google postupem času přidá.

 
Takto vypadá Google Now v prohlížeči Chrome (Mac OS X)

Standardně je funkce Google Now vypnutá a musíte ji zapnout v nastavení (chrome://flags/#enable-google-now). Funkce uvedené ve verzích Canary jsou často několik měsíců vzdálené o finálního vydání, ale Google má již připravenou stránku s podporou pro službu Now, proto je možné, že se dočkáme dříve. Prohlížeč Chrome ve verzi Canary lze stáhnout zde, ale přímo Google varuje, že se jedná o testovací verzi, která nemusí být příliš stabilní.

David Podzimek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).