Chytré hodinky od Huawei vypadají jako sportovní náramek, podívejte se na fotografie

Chytré hodinky, náramky a další podobné příslušenství si u uživatelů získává na stále větší popularitě. Je proto pochopitelné, že každý z předních výrobců chce do tohoto rozjíždějího vlaku naskočit včas a využít tak příležitosti k ukořistění co největšího tržního podílu. Vyjímku v tomto případě netvoří ani čínská společnost Huawei, která podle posledních spekulací připravuje vlastní řešení chytrých hodinek. Na sociální síti Weibo se objevily dva snímky záhadného zařízení, které dává na první pohled tušit, do jakého segmentu zamíří.

 

Svým designem připomíná náramky pro monitoring sportovní aktivity, přičemž displej zřejmě poslouží pro zobrazování základních notifikací. Bližší informace o výbavě či výdrži v tuto chvíli neznáme. Je též velmi pravděpodobné, že přiložené snímky zachycují jeden z prototypů a výsledný produkt se tak může diametrálně odlišovat. O tom se budeme moci přesvědčit na tiskové konferenci, kterou má Huawei naplánovanou již na tuto neděli a naše redakce zde samozřejmě nebude chybět. Sledovat také můžete náš redakční live blog z Barcelony, kam vám budeme servírovat naše postřehy z dění na MWC.

 

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

8 komentářů

 1. Knoxx (neregistrovaný)

  Ježiš, to je obrovský a ošklivý!

 2. matoman (neregistrovaný)

  tak tak, keby neboli take velke tak by to bolo mozno nie az tak skarede :)

 3. _miv_ (neregistrovaný)

  otrasne….

 4. smisekCZ (neregistrovaný)

  Nic horšího jsem již dlouho neviděl…

 5. cardi (neregistrovaný)

  des :D

 6. ZiChius (neregistrovaný)

  Tohle je ta nejhnusnější věc na světě! Náramek pro čtyřletý holčičky koupenej na pouti za dvacet korun!

 7. MiHaS (neregistrovaný)

  Obrovský nevzhledný hus.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *