Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Chystá Microsoft vlastní smartphone s Windows Phone 8?

Chystá Microsoft vlastní smartphone s Windows Phone 8?

Server China Times přišel v pondělí se spekulací, že prý Microsoft chystá vydání telefonu s operačním systémem Windows Phone 8 pod vlastní značkou. Ačkoliv má redmondská společnost prostředky k tomu, aby podobnou věc uskutečnila a výrobu vlastního telefonu dokonale utajila tak, jak se jí to povedlo s tablety Surface, zpráva necitovala žádné konkrétní zdroje, a proto byla obecně považována za čirou spekulaci.

Včera ale přišel se svou troškou do mlýna také server WPCentral, který už v minulosti několikrát dokázal, že má důvěryhodné zdroje blízko, ne-li přímo uvnitř, Microsoftu. Ty přišly na řadu i tentokrát a skutečně potvrdily, že se Microsoft chystá vyslat na trh smartphonů vlastního zástupce. Ba dokonce, že už je telefon na světě a v současnosti probíhá jeho intenzivní testování.

Citované zdroje toho však jinak příliš neprozradily. Neznáme vzhled ani parametry. Jediné, co prý bylo na adresu telefonu řečeno, je fakt, že se v porovnání s ostatními smartphony s Windows Phone 8 bude jednat o unikát. Co se ale pod onou jedinečností skrývá, nevíme. Kdyby ale novinka vypadala jako na výše uvedených renderech, vůbec bychom se nezlobili.

Zdroj: China Times, WPCentral (1, 2)

Miroslav Havlíček

14 komentářů

 1. Wardo (neregistrovaný)

  Tak render vypada pekne a minimalisticky, presne se hodi do stylu WP8. Kdyby udelali konecne high end telefon do 4 palcu tak bych ho bral vsema deseti. Nenosim kapsace na ty velky androidi padla:)

 2. Radek33 (neregistrovaný)

  No a to bude ten „unikát“. Nadupaný mobil s velikostí 3,5″ jako starý iPhons :-)))).

  Já prozatím nemám pro svou Lumii 800 alternativu.

 3. gulii (neregistrovaný)

  Osobně by se mi líbily dvě designově podobné zařízení. Surface plánuji koupit a upgrade na WP8 zařízení taktéž… Takže pokud vypadalo opravdu hezky, tak bych se nejspíš zájemcem stal.

 4. Hmmm (neregistrovaný)

  Vyzerá zatial dobre :)

 5. Radek (neregistrovaný)

  pokud by vypadal jako ten render a mel do 4 palcu,nejspis bych poridil :)

 6. DiFFeR (neregistrovaný)

  Pro mě by bylo optimální 4,3 palce, ale hlavně mě zajímá velikost baterie. Pár chytrých telefonů už jsem měl, spousta z nich slibovala úsporu energie, ale jediné co zatím mělo šanci chvíli přežít byl Razr Maxx a jeho 3300mAh. Jinak přiloženej obrázek je opravdu „sexy“.

 7. Rdm (neregistrovaný)

  Doufám že to není spekulace a hlavně, že bude vypadat tak jak na tom obrázku, protože to co zatím všichni výrobci předvedli je designová hrůza.

 8. David (neregistrovaný)

  Ak by telefón vyzeral tak ako na obrázku, je to paráda. osobne by som bral 4,3″ uhlopriecku, to je podla mna optimum.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel