Domů » Bleskovky » Chillingo vydalo DrawRace 2 a další nové hry pro Android

Chillingo vydalo DrawRace 2 a další nové hry pro Android

Známý vydavatel her pro mobilní platformy, společnost Chillingo, uvolnil tři nové hry pro Android. První z nich se jmenuje DrawRace 2: Racing Evolved, což je závodní počin viděný z ptačí perspektivy, který mají na svědomí vývojáři z RedLynx. Uživatelé se mohou těšit na působivou 3D grafiku, realistickou fyziku aut, rozsáhlou kampaň čítající přes 180 úkolů, online multiplayer a další. DrawRace 2 je dostupný v Google Play za zhruba 60 Kč.

        

Druhou novinkou je vcelku roztomilá logická hříčka Feed Me Oil známá již z iOS a Windows Phone. Uživatelé v ní mají za úkol pomocí různých udělátek dostat olej z kohoutku až do chřtánu podivných stvoření. Zájemce určitě potěší fakt, že je hra nabízena zcela zdarma.

        

Třetí novinkou je 2D podivnost zvaná Harry the Fairy. V ní coby vílí samec Harry musíte zachránit své přátele. Přitom na vás čekají mnohá nebezpečenství, kterým se musíte za každou cenu vyhnout systémem „přelez, přeskoč, podlez“. V Google Play si jí můžete stáhnout rovněž zcela zdarma.

              

Zdroj: Eurodroid

Miroslav Havlíček

3 komentářů

  1. wow, Draw race byla moje oblíbená hra, dvojka by mohla být zajímavá…

  2. mrvastano (neregistrovaný)

    Je dobre,ze robia hry na android,ze sa to trosku rozhybalo:)

  3. Feed Me Oil je sice zdarma, ale jen na prvních pár levelů, pak když chcete další, si musíme doplatit 24kč :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).