Chcete zdarma přístup do chystaného Diabla 4? Připravte se na pekelnou bolest

diablo 4 beta tetovani

Některé marketingové akce velkých videoherních studií jsou pravou definicí PR stuntu. Americká společnost Blizzard nyní oznámila, že udělí přístup do beta testování připravovaného Diabla 4 těm, kteří si nechají vytetovat motiv z této hry, případně logo. Profesionálně vytvořenou „kérku“ samozřejmě zaplatí Blizzard.

Pokud si chcete zahrát Diablo 4 mezi prvními, musíte navštívit určitá tetovací studia v několika zemích světa. Již v těchto dnech si můžete nechat ozdobit tělo v Los Angeles, od 30. července pak v New Yorku. Od 6. srpna následuje Miami a pak také Evropanům bližší města, jako je Londýn (od 13. srpna) a Berlín (od 18. srpna). Zkraje září pak Blizzard ukončí kampaň v Austrálii.

A co musíte pro speciální „ďábelskou tetovačku“ udělat? Nejprve projevit zájem na sociálních sítích, kde vás vyberou zástupci vývojářského studia. Pokud si vás nevšimnou, můžete zkusit štěstí přímo před samotnými tetovacími salóny: v Berlíně to bude Das Kabinett, v Londýně pak Noir Ink. Nutno zdůraznit, že počet míst v beta verzi je omezený.

Určitě nejde o jedinou bizarní kampaň za poslední roky. V roce 2007 vyhlásilo vydavatelství Acclaim Entertainment, že dá 10 000 amerických dolarů (asi 240 tisíc korun k dnešnímu kurzu) těm rodičům, kteří pojmenují svého potomka podle hlavní postavy své nové hry Turok. Studio Bethesda zase nabízelo doživotní zásobu her tomu, kdo pojmenuje své dítě Dovahkiin. Háček byl v tom, že novorozeně se muselo narodit 11. listopadu 2011, v den vydání The Elder Scrolls V: Skyrim. Do obou zmíněných reklamních akcí se zapojilo hned několik rodičů, za což jim dnes již plně uvědomělí Turokové a Dovahkiini určitě děkují.

Autor článku
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku