Domů » Bleskovky » Chcete Xiaomi Mi Band 4 zadarmo? Stačí navrhnout zajímavý ciferník

Chcete Xiaomi Mi Band 4 zadarmo? Stačí navrhnout zajímavý ciferník

Náramky Xiaomi Mi Band jsou nesmírně populární, a především díky nim patří Xiaomi druhá příčka mezi výrobci nositelné elektroniky. Poslední generace, který byla představena teprve před nedávnem, přináší barevný displej, na který si lze vybrat z nepřeberného množství ciferníků. Pokud máte grafické cítění, můžete si navrhnout ciferník vlastní a zkusit s ním zabodovat v globální soutěži.

mi band

Soutěž #DesignWithMi pořádá komunita Xiaomi, zúčastnit se jí může prakticky každý. Stačí si vybrat jednu ze tří šablon, na které bude design založen a poté se již fantazii meze nekladou. 10 % ze zaslaných návrhů bude vybráno do užšího výběru, přičemž každý z jeho tvůrců dostane náramek Mi Band 4 zdarma.

Ciferníky lze zasílat mezi 22. červencem a 2. srpnem, hlasování o užším výběru proběhne 9. srpna. Vítězný ciferník, který se dostane do oficiálního obchodu, bude ohlášen 14. srpna.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Petr (neregistrovaný)

    Btw, nemate nekdo taky trabke s odpojovanim miBandu 4 od telefonu Huawei?? Pripadne jak jste to vyresili?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *