Domů » Bleskovky » Chce to trénink. Podívejte se na nejoriginálnější způsob otevírání Galaxy Z Flipu

Chce to trénink. Podívejte se na nejoriginálnější způsob otevírání Galaxy Z Flipu

Samsung Galaxy Z Flip je v posledních dnech stále skloňovaný telefon. A to doslova. Díky ohebnému displeji a mechanismu jej můžete skládat a ohýbat (téměř) dle libosti. Na Twitteru se v neděli večer objevilo video od youtubera jménem Dave Lee, který ukazuje nejvíc cool způsob, jak otevřít ohebné „véčko“.

Nepřehlédněterecenze Samsung Galaxy Z Flip: véčka se vracejí v té nejlepší formě

Samsung Galaxy Z Flip s ohebným displejem si můžete už nyní předobjednat na stránkách Mobil Pohotovosti. Novinku pořídíte na splátky bez navýšení.

Krátký pohyb a švihnutí ruky dodá konstrukci rotaci, která se postará o zajímavou podívanou. Je otázkou, zda budete chtít telefon s cenou téměř 40 tisíc Kč otevírat tímto způsobem. Možné to ale je a podle všeho získáte pozornost okolí ještě větší než s Z Flipem samotným. Pant telefonu však bude tímto pohybem dost trpět a opravit nějakou závadu na ohebném telefonu nebude zrovna levná záležitost.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments