Domů » Bleskovky » Chce to trénink. Podívejte se na nejoriginálnější způsob otevírání Galaxy Z Flipu

Chce to trénink. Podívejte se na nejoriginálnější způsob otevírání Galaxy Z Flipu

Samsung Galaxy Z Flip je v posledních dnech stále skloňovaný telefon. A to doslova. Díky ohebnému displeji a mechanismu jej můžete skládat a ohýbat (téměř) dle libosti. Na Twitteru se v neděli večer objevilo video od youtubera jménem Dave Lee, který ukazuje nejvíc cool způsob, jak otevřít ohebné „véčko“.

Nepřehlédněterecenze Samsung Galaxy Z Flip: véčka se vracejí v té nejlepší formě

Samsung Galaxy Z Flip s ohebným displejem si můžete už nyní předobjednat na stránkách Mobil Pohotovosti. Novinku pořídíte na splátky bez navýšení.

Krátký pohyb a švihnutí ruky dodá konstrukci rotaci, která se postará o zajímavou podívanou. Je otázkou, zda budete chtít telefon s cenou téměř 40 tisíc Kč otevírat tímto způsobem. Možné to ale je a podle všeho získáte pozornost okolí ještě větší než s Z Flipem samotným. Pant telefonu však bude tímto pohybem dost trpět a opravit nějakou závadu na ohebném telefonu nebude zrovna levná záležitost.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.

8 komentářů

  1. V -5 kdy se to už láme je jaký trik?

  2. Tak až se tenhle trýček naučí nějakej cz majitel Flipa a dá to na youtube, dám mu litr za odvahu :-D dost slušný.

  3. vite jak dlouho jeste bude flip kravina? jeste 15 let nez ho zvladne okopirovat epl

    • Pravda, ten vydá hotové zařízení, které bude vydělávat. Ale buď v pohodě, plakat budeš dále a až doplatíš hypotéku na svůj aktuální telefon, možná si koupíš nějakou bazarovku. I když dle toho, že jsi starý dědek, který ve 4 ráno míří k pásu na ranní šichtu se toho ani nedožiješ. :-D

    • odhaduju, že do dvou let Apple vydá fold telefon, který již nebude trpět „porodními“ bolestmi jako první vlaštovky co se tu objevují..v šuplíku už určitě nějaké prototypy mají, ale proč si kazit jméno..od toho tu jsou firmy jako Samsung :)

    • Apple už ohebný odPad prodává.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).