Domů » Bleskovky » CEO HTC Peter Chou předal některé své povinnosti předsedkyni představenstva

CEO HTC Peter Chou předal některé své povinnosti předsedkyni představenstva

Peter Chou, CEO HTC, předal některé své pracovní povinnosti spoluzakladatelce a předsedkyni představenstva společnosti Cher Wang. Jeho hlavní motivací bylo zmírnit své nasazení a soustředit se více na produkty. Peter Chou k tomu pro server Financial Times řekl: „Vzal jsem si příliš mnoho věcí, musím se více soustředit na inovace a produktové portfolio.“ Přesun povinností je podle něj pouze dočasný.

 
Cher Wang (předsedkyně představenstva HTC) a Peter Chou (CEO HTC)

Wang začala pracovat šest dní v týdnu namísto dvou a bude se starat o marketing, prodej a vztahy s dodavateli. Chou se bude soustředit na vývoj budoucích produktů a řekl, že výsledky této práce uvidíme již příští rok. HTC nedávno oznámilo první čtvrtletní ztrátu v historii společnosti. Peter Chou zřejmě zapomněl na své vyjádření, že pokud model HTC One nebude úspěšný, tak se vzdá své pozice.

David Podzimek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).