Sledujte nás na YouTube

CEO HTC Peter Chou předal některé své povinnosti předsedkyni představenstva

Peter Chou, CEO HTC, předal některé své pracovní povinnosti spoluzakladatelce a předsedkyni představenstva společnosti Cher Wang. Jeho hlavní motivací bylo zmírnit své nasazení a soustředit se více na produkty. Peter Chou k tomu pro server Financial Times řekl: „Vzal jsem si příliš mnoho věcí, musím se více soustředit na inovace a produktové portfolio.“ Přesun povinností je podle něj pouze dočasný.

 
Cher Wang (předsedkyně představenstva HTC) a Peter Chou (CEO HTC)

Wang začala pracovat šest dní v týdnu namísto dvou a bude se starat o marketing, prodej a vztahy s dodavateli. Chou se bude soustředit na vývoj budoucích produktů a řekl, že výsledky této práce uvidíme již příští rok. HTC nedávno oznámilo první čtvrtletní ztrátu v historii společnosti. Peter Chou zřejmě zapomněl na své vyjádření, že pokud model HTC One nebude úspěšný, tak se vzdá své pozice.

David Podzimek

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *