Domů » Bleskovky » Čekáte na Samsung Galaxy Note 20? Dorazit by měl v těchto barevných variantách

Čekáte na Samsung Galaxy Note 20? Dorazit by měl v těchto barevných variantách

Do éteru unikly informace o tom, v jakých barvách budou dostupné smartphony Samsung Galaxy Note 20 a Galaxy Note 20+. Podle nich standardní model dorazí v šedé, zelené a červenohnědé a jeho sourozenec v černé a červenohnědé nebo zlaté barvě.

Galaxy Note 20 obr 01

Pro srovnání – u loňského Galaxy Note 10 bylo možné vybírat z „duhové“, bílé, černé, růžové a červené barvy a „pluskový“ model byl dostupný v „duhové“, černé, bílé a modré barvě. Nabídka barev u nové řady se tak může zdát omezená, Samsung by ale podle zdroje, který informace o nich „leaknul“, mohl v budoucnu v případě dostatečné poptávky přidat další barevné varianty.

Oficiálního představení modelové řady Galaxy Note 20 bychom se měli dočkat v polovině srpna a vše nasvědčuje tomu, že se letos nebude konat klasická tisková konference, ale premiéra kvůli koronaviru proběhne pouze online.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments