CeBIT 2006: Představeno další PPC od Asusu

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

Asus P525Minulý měsíc jsme vás informovali o chystaném smartphonu od Asusu s označením P305. K této starší bleskovce jsme přiložili očekávaný obrázek zařízení, ale pak se ukázalo, že P305 bude smartphone véčkové konstrukce a že přiložený obrázek patří právě odhalené P525, se kterou se Asus chystá prosadit na trh. Stejně jako o předchozím modelu se toho zatím ani o P525 moc neví.

Toto PocketPC od Asusu poběží na operačním systému Windows Mobile 5.0, procesor nabídne takt o frekvenci 416Mhz (Intel PXA270), pokud očekáváte VGA rozlišení, tak vás asi moc nepotěším, protože P525 se stále ještě drží QVGA (tedy 240×320). Z datových funkcí byla oficiálně potvrzena pouze podpora Wi-Fi, chybět snad nebude ani Bluetooth a jistě potěší možnost komunikace přes Skype. Další informace včetně data uvedení na trh nejsou v tuto chvíli známy.

Touto bleskovkou se s vámi moje maličkost do neděle loučí, snad se mi po návratu z dovolené podaří sehnat náhradu za odpálený monitor a budu vás tak i nadále zásobovat informacemi ze světa Windows Mobile.

 

Obrázky Asuse P525:
1 2

Zdroj: PPCthoughts.com

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku