Sledujte nás na YouTube

CAT B10 je prostě nejdrsnějším smartphone, exkluzivně na Smarty.cz

Tak to je síla! Mít v ruce nejdrsnější telefon současnosti v nabídce e-shopu Smarty.cz se jen tak někomu nepoštěstí. Nebo si o sobě myslíte, že dokážete skály lámat, hory přenášet a to všechno vydržet s telefonem v kapse? Přesvědčíme se… Tenhle kousek má totiž certifikaci IP 67 a vydrží půlhodinu v metrové hloubce pod vodou. Taky je prachotěsný, odolný proti nárazům a pádům. Displej chrání speciální nepoškrábatelné extraodolné sklo Asahi Glass. Systém Android má 800 MHz procesor a pro vaše SIMky jsou tu dva sloty. Pro všechny případy se spolehněte na přímo ovladatelnou přisvětlovací diodu a magnetický kompas. Neztratíte se tedy ani vy – ani CAT díky karabině na opasek v příslušenství. CAT B10. Silák k pohledání na Smarty.cz.

  

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *