Bug: Android 4.2 nemá rád Vánoce, v kalendáři se zapomnělo na prosinec

Prosinec měl být měsícem plným různorodých událostí. Vánoční svátky, hrozící konec světa, čekání na Nový rok a určitě bychom našli i mnoho dalších chystaných záležitostí. Všechno ale nyní můžeme z kalendáře vymazat a Ježíšek se po dlouhé době může těšit na zaslouženou dovolenou, protože Google nám dal jasně najevo, že nic z výše uvedeného výčtu nás nečeká.

Podle kalendáře v nejnovější verzi operačního systému Android 4,2 „Jelly Bean“ totiž žádný prosinec není. A to nejen letos, ale ani žádný další rok. Znamená to tedy, že minulé Vánoce byly zjevně těmi posledními, které jsme mohli prožít. Část z nás zajásá, protože spoření nyní bude o mnoho jednodušší, některým bude atmosféra vánoc naopak chybět. Takový je ale osud a nám nezbývá, než se s ním smířit.

  

Nyní zcela vážně. Chcete-li přidat událost konající se v prosinci k některému z vašich kontaktů v nové verzi Androidu 4.2 „Jelly Bean“, budete opravdu mít smůlu. Po listopadu totiž následuje leden a jeden měsíc se nám poněkud ztratil. Není ničím divným, že se s větší aktualizací objeví i nějaké drobné chyby, nicméně něco takového tu již dlouho nebylo. Google se již vyjádřil, že na nápravě se pracuje, nezbývá tedy než doufat, že to do onoho měsíce stihnou.

Zdroj

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku