Domů » Bleskovky » Bug: Android 4.2 nemá rád Vánoce, v kalendáři se zapomnělo na prosinec

Bug: Android 4.2 nemá rád Vánoce, v kalendáři se zapomnělo na prosinec

Prosinec měl být měsícem plným různorodých událostí. Vánoční svátky, hrozící konec světa, čekání na Nový rok a určitě bychom našli i mnoho dalších chystaných záležitostí. Všechno ale nyní můžeme z kalendáře vymazat a Ježíšek se po dlouhé době může těšit na zaslouženou dovolenou, protože Google nám dal jasně najevo, že nic z výše uvedeného výčtu nás nečeká.

Podle kalendáře v nejnovější verzi operačního systému Android 4,2 „Jelly Bean“ totiž žádný prosinec není. A to nejen letos, ale ani žádný další rok. Znamená to tedy, že minulé Vánoce byly zjevně těmi posledními, které jsme mohli prožít. Část z nás zajásá, protože spoření nyní bude o mnoho jednodušší, některým bude atmosféra vánoc naopak chybět. Takový je ale osud a nám nezbývá, než se s ním smířit.


  

Nyní zcela vážně. Chcete-li přidat událost konající se v prosinci k některému z vašich kontaktů v nové verzi Androidu 4.2 „Jelly Bean“, budete opravdu mít smůlu. Po listopadu totiž následuje leden a jeden měsíc se nám poněkud ztratil. Není ničím divným, že se s větší aktualizací objeví i nějaké drobné chyby, nicméně něco takového tu již dlouho nebylo. Google se již vyjádřil, že na nápravě se pracuje, nezbývá tedy než doufat, že to do onoho měsíce stihnou.

Zdroj

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Kato
Anonym
Kato

ROFL :D tak to takhle po ranu fakt pobavilo :D Dobrej bug :D

Fireman
Anonym
Fireman

V Googlu tak ctějí odvrátit konec světa. Asi si myslí že když 21. prosince 2012 nebude, nebude ani konec světa :-)

Martin (neregistrovaný)
Anonym
Martin (neregistrovaný)

To by mělo být jednodušší: protože „co není na Google, neexistuje“, mělo by stačit důsledně smazat vše o konci roku z databází Google. In Google non est, ergo non est.

S4crifice
Anonym
S4crifice

Však konec světa 21. 12. 2012 nebude … Mám doma konzervu s vepřovým a má trvanlivost do června 2013, přece by neklamali zákazníky ;) …

uni
Uživatel
uni

S4crifice: To je zakonzervovaný genetický materiál pro budoucí rasu (no z nějakých 96% to bude člověk….), aby mohli obnovit předešlou, tedy to budou nějaká dvojnohé prasolidi (což na mnohé sedí i dnes, btw.:-) ).

bkf1
Anonym
bkf1

Ona je to vcelku velka sranda :) Ale jinak je to pruser jak vrata! Za tohle bych bez milosti vyhazoval nebo aspon skrtal cely platy i s vanocnima premiema… vsak co, kdyz neni prosinec, tak preci neni ani vyplata :D