Domů » Bleskovky » Buďte mezi prvními v ČR, kdo si vyzkouší vlajkovou loď HTC One

Buďte mezi prvními v ČR, kdo si vyzkouší vlajkovou loď HTC One

Už zítra v 16:00 našeho času společnost HTC na tiskové konferenci v Londýně představí novou vlajkovou loď – pětipalcový telefon HTC One s fullHD displejem, 2 GB RAM a operačním systémem Android „Jelly Bean“. Na míste samozřejmě nebude chybět ani naše redakce, takže se v průběhu odpoledne můžete těšit na aktuální zpravodajství přímo z místa dění od našeho šéfredaktora Jirky Hrmy a později také na komentovaný videopohled s prvními dojmy (sledovat nás můžete také na Twitteru). To ale není všechno! České zastoupení HTC si připravilo lokální premiéru nového zařízení již na tento pátek v luxusním pražském 360° baru v hotelu Fusion.

 

Mezi výrobci telefonů není zvykem na takovéto akce zvát kromě novinářů a obchodních partnerů také své fanoušky z řad běžných uživatelů a zákazníků. Proto máte jedinečnou příležitost být jedním z 50 vyvolených, kteří dostanou pozvánku na páteční akci a budou tak jedním z prvních v České republice, kterým se nová zařízení dostanou do ruky.

 

Jediné, co pro to musíte udělat, je vyplnit následující dotazník. Společnost HTC navíc všechny, kteří dotazník odešlou, plánuje v budoucnu oslovit s nabídkou spolupráce na vybraných komunitních projektech. Dotazník je možné vyplnit do středy 20. února do 18:00.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentářů

  1. EarL (neregistrovaný)

    Vzhledem k počtu příspěvků v komentářích to asi nikoho nezajímá :-)

  2. Já jsem dostal pozvánku, huráááá :-)

  3. Lubean (neregistrovaný)

    Co je na hotelu Fusion a jeho 360° baru luxusního? Je to prostě multikulturní koncept hotelu s moderním designovým barem. Slovem luxus bych šetřil.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).