Domů » Bleskovky » Bude ještě co představovat? HTC One M9+ se ukazuje na dalších renderech

Bude ještě co představovat? HTC One M9+ se ukazuje na dalších renderech

 

Ačkoliv do oficiální premiéry modelu HTC One M9+ zbývá několik dnů, díky sérii masivních úniků známe již téměř kompletní specifikace. O nejnovější přísun informací se opět postarali borci z @upleaks, kteří do světa vypustili další várku propagačních snímků chystané novinky. Design a barevné kombinace budou vycházet z již představeného HTC One M9, ovšem v některých ohledech se bude větší sourozenec výrazně lišit.

 

Na čelní straně se nově objeví hardwarové tlačítko s integrovaným snímačem otisků prstů, které rozdělí spodní BoomSound reproduktor na dvě části. Další viditelný rozdíl se týká hlavního fotoaparátu, který opět zastoupí dvoučočkové řešení s nepříliš oblíbenými ultrapixely. O zobrazovací schopnosti se postará 5,2” IPS panel s QuadHD rozlišením. Výpočetní jednotkou se údajně stane osmijádrový procesor od společnosti MediaTek, který doplní 3GB operační paměť.

   

  

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

2 komentářů

  1. PDD (neregistrovaný)

    Ze vsech tech HTC-ček vypada asi nejlepe ale zase je to jen design pres kopirak..Moc prace si s tim nedali.a cena?25tis ne? :D

  2. O použití Ultrapixelů zde slyším poprvé, zatím jsem vždy četl o osazení stejného čipu, jako u One M9, tedy 20MPx (… navíc doplněný druhým objektivem pro měření hloubky obrazu jako u M8).

    Nicméně to tlačítko převzaté se vším všudy od Samsungu, vypadá v tom reproduktoru vážně otřesně. Ach jo, snad se HTC brzy vzpamatuje …

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).