Domů » Bleskovky » Brány Skeldalu: 7 Mágů už si zahrajete na Androidu a iOS

Brány Skeldalu: 7 Mágů už si zahrajete na Androidu a iOS

Vývojáři ze studia Napoleon Games vydali nový díl hry Brány Skeldalu: 7 Mágů pro Android a iOS. Hra je zatím dostupná pouze v České republice a na Slovensku, její globální premiéra je naplánována na 15. března. Téměř se tomu nechce věřit, ale od vydání vůbec prvního dílu tohoto titulu uplynulo už bezmála 18 let.

Jedná se o výpravné RPG, ve kterém se vydáte napříč magickým ostrovem Roven. Hra začíná v temných kryptách pod městem, ze kterých musíte najít cestu ven. Vaše putování vás dále zavede do hor, pod vodní hladinu a do celé řady dalších prostředí (celkem je jich připravených 14, nicméně zdarma jsou přístupné čtyři). Své síly při tahových soubojích budete měřit s více než třemi desítkami typů nepřátel a chybět samozřejmě nesmějí ani kouzla, kterých autoři do hry integrovali rovných 60 (bojová, živlová & hudební).

7 Mages - pre-release trailer

Při vašem putování narazíte na řadu originálních hádanek a chytlavý je také příběh hry, který je samozřejmě kompletně v češtině a nouze není ani o vtipné dialogy. Skvělá je také zvuková stránka a z přiložených obrázků i videa je jasné, že autoři nepodcenili ani grafickou stránku. Hra samotná zabírá okolo 850 MB a základní verze obsahující čtyři lokace je zdarma. V případě, že budete chtít odemknout další mise, připravte se na investici ve výši 189 Kč.

Brány Skeldalu: 7 Mágů hrajeme i my v redakci a zatím jsme ze hry nadšeni – vypadá to, že tu opět máme kvalitní herní titul od českých vývojářů, který má šanci na globální úspěch. Verzi pro Android najdete zde, pro iOS zde.

‎7 Mages
‎7 Mages
Cena: zdarma+

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
23 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments