Bottle Widget: Stylové ikonky pro sociální aplikace

Jedním z hlavních aspektů, díky kterému se operační systém Android těší stále větší oblibě, je jeho vysoká míra customizace za pomoci nejrůznějších aplikací. Mezi tyto aplikace lze zařadit i Bottle Widgets, která dokáže přeměnit běžné ikony na líbivé lahvičky. Na výběr máte z poměrně široké nabídky widgetů pro sociální sítě a jiné služby. Ve výčtu nalezneme zástupce pro AOL, Blogger, Delicious, Facebook, Flickr, Foursquare, Gmail, Google+, ICQ, LinkedIn, MSN, Reddit, Skype, Stumble, Twitter, Yahoo, Youtube, Apps Shelf a WordPress. Aplikace Bottle Widgets je dostupná na Android Marketu zcela zdarma a tudíž stojí minimálně za vyzkoušení.

-

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

4 komentáře

  1. Pavel Skácel (neregistrovaný)

    Customizace – vy hloupí a zblblí amerikanisti, na co si to hrajete?! Jungman s Havlíčkem se obracejí v hrobě!

  2. rendy42 (neregistrovaný)

    Myslím, že to p. Skácel myslel dobře. To, že se dnes čím dál častěji vkrádají anglické výrazy do běžného použití snad ve všech jazycích, je sice pravda, ale upřímně..obsahově se dá veliká část z nich vyjádřit v jazyce původním.. myslím, že zrovna přizpůsobení je poměrně pěkné slovo, ne?!

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *