Blíží se premiéra Xiaomi Mi Band 7? Jeho výroba už zřejmě započala

Xiaomi Mi Band 6 recenze

Fitness náramky od Xiaomi patří mezi nejpopulárnější nositelnou elektroniku na světě. Ostatně jak by ne, když nabízí ideální koktejl dostupné ceny a celé řady funkcí v čele se spolehlivým měřením spánku či ušlých kroků.

Po dosud nejpropracovanější podobě s označením Mi Band 6 (a její odnože s NFC pro bezkontaktní platby) se dle známého leakera Digital Chat Station již brzy dočkáme nástupce, jelikož Xiaomi Mi Band 7 je prý už ve výrobě. Server Wareable.com přišel s informací, že bychom se premiéry a následného uvedení na trh mohli dočkat už v průběhu června.

Jako u modelu s číslem 6, i tentokrát se dočkáme dvou variant – jedné standardní a druhé s NFC pro bezkontaktní placení. AMOLED panel by si měl zachovat velikost 1,56″ a rozlišení 490 × 192 pixelů, avšak rámečky by měly být zase o něco tenčí.Mi Smart Band 6 01Nepřehlédněte

Bude Xiaomi Band 7 revoluční? Výrobce prý chystá několik klíčových inovací

Velká změna se pravděpodobně odehraje stran doprovodné aplikace. Zatímco současné náramky od Xiaomi využívají aplikaci Mi Fit, Číňané postupně přesouvají veškeré své příslušenství pod křídla nové aplikace Zepp Life. Je možné, že chystaný Mi Band 7 bude preferovat právě Zepp Life, do které si lze data z Mi Fit už nyní importovat. Předpokládáme, že se více informací o Mi Bandu 7 dozvíme v následujících měsících.

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku