Domů » Bleskovky » BlackBerry Passport ze zlata nebo platiny: Je libo pas k luxusu?

BlackBerry Passport ze zlata nebo platiny: Je libo pas k luxusu?

Pokud toužíte po opravdu exkluzivním telefonu, který nemá každý druhý kolemjdoucí a který svým tvarem i způsobem ovládání vybočuje z řady, nejspíš už jste zavadili pohledem o BlackBerry Passport. Pokud ale ještě ke všemu nemáte hluboko do kapsy a kromě exkluzivity si rádi připlatíte za luxus, podívejte se na speciální edici této nové ostružiny vyrobené ze 24karátového zlata.

Za ceny od 1 893 po 2 020 amerických dolarů (v přepočtu 45 až 48 tisíc Kč) si budete moci vybrat mezi klasickým zlatem, platinou, nebo speciální úpravou Rose Gold. BlackBerry tyto luxusní verze pro smetánku společnosti vyrábí ve spolupráci s obchody s luxusním zbožím a šperky, mezi něž patří například Karalux, který zlatý Passport už na své Facebookové stránce předvedl na videu.

Zlaté „skořápky“ od společnosti WNG Supplies se dočkal i BlackBerry Classic, zlatou verzi „klasiku“ od nich prý dostal kanadský hudebník Drake a Rose Gold verzi americká celebrita Khloé Kardashian. Na řadu přijde údajně i BlackBerry Porsche Design P’9983, tuto ostružinu si vezme na paškál prozměnu společnost Gold Genie.

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

5 komentářů

  1. gck23 (neregistrovaný)

    Jestli bude ram ze 24karatovyho zlata, tak to ohne i maly dite

  2. Standa (neregistrovaný)

    Proto mám rád BlackBerry. Zatímco Apple už roky balamutí své zákazníky o prémiovosti levného hliníku a u Samsungu ze všech stran znějí zprávy o prvních hliníkových telefonech (nic proti plastu), BB standardně používá ocel a prémiové modely míří ještě výš :-)

  3. Rezza (neregistrovaný)

    Ja chci Porsche Design Passport!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *