Domů » Články » Betaverze programu DontForget 2.0 (Smartphone)

Betaverze programu DontForget 2.0 (Smartphone)

DontForget 2.0Aplikace DontForget slouží k opakovanému upozorňování na nepřečtené SMS nebo MMS zprávy, e-maily, hovory či upomínky z kalendáře. Oproti starší verzi doznalo prostředí aplikace několika změn, které ulehčí zobrazování zejména na displejích s nestandardním rozlišením (např. 240x240px). Vylepšeny byly samozřejmě i funkce programu; nově je možné nastavit interval opakovaného upozornění na 30 vteřin, vypnout informační okno, aktivovat FlightMode, změnit nebo vypnout blikání informační LED diody.

DontForget je optimalizovaný pro všechny smartphony s operačním systémem Windows Mobile 5.0, pro jeho spuštění je vyžadováno rozhraní .NET Compact Framework 1.0, které je ale standardně ve WM5.0 implementováno. Prostředí programu je samozřejmě dostupné také v češtině, jelikož samotná aplikace pochází od českého autora Radima Fryče.

DontForget 2.0 beta1 stahujte z oficiálních stránek programu, na kterých naleznete další užitečné informace ze světa Windows Mobile. Případné problémy s aplikací můžete řešit v našem diskuzním fóru.

1 2

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).