Domů » Bleskovky » Asus ROG Phone 2 bude mít 30W nabíjení. Stejně jako jeho předchůdce

Asus ROG Phone 2 bude mít 30W nabíjení. Stejně jako jeho předchůdce

Asus by měl ještě tento měsíc představit svoji novinku pro mobilní hráče. O chystaném modelu ROG Phone 2 jsme vám již psali a v posledních dnech  se dostala na veřejnost informace o výkonu nabíjení. Údaj z certifikace naznačuje, že se (opět) dočkáme nabíjení s výkonem 30 wattů. Původní ROG Phone totiž disponoval úplně stejným výkonem a v této oblasti se tedy žádné změny nekonají.

rogphone
Certifikace ROG Phone 2 odhaluje výkon nabíjení chystané novinky

Podle předběžných zpráv se možná dočkáme dvou variant připravovaného modelu. První z nich by měl nabídnout výkon nabíjení dosahující maximálně 30 W, slabší sourozenec pak 18 W. Stejný výkon nabízí například Asus Zenfone 6 nebo Xiaomi Mi 9. V každém případě se nejedná o žádné vylepšení a smartphone tak bude poutat zejména vysokým výkonem a hlavně 120Hz displejem.

První generace Asus ROG Phone nabídla také 30W nabíjení

S novinkou se údajně dočkají představení i hry, které budou uzpůsobeny pro hraní s vysokou obnovovací frekvencí. Ta pomůže s plynulostí systému a výrazně také vylepší herní zážitek. Asus bude po Razer jednou z mála společností, která nabídne 120Hz panel.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments