Domů » Bleskovky » Asus Padfone 2 bude dostupný i v elegantní bílé verzi

Asus Padfone 2 bude dostupný i v elegantní bílé verzi

Jen párkrát jsme otočili kalendář od doby, kdy Asus představil nástupce velmi ojedinělého přístroje Asus Padfone. Jako drtivá většina přístrojů byl představen v obligátní černé barvě a čím dál častěji se setkáváme se scénářem, kdy je chvíli po vydání černé varianty představena i bílá. Takovým případem se stává právě i unikátní kombinace tabletu a telefonu jménem Asus Padfone 2, na který jste si u nás mohli přečíst preview. Jedinou částí přístroje, u níž by měla být zachována původní černá, by se měl stát rámeček okolo displeje tabletu.

Zdroj

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

2 komentářů

  1. Deegr (neregistrovaný)

    Neví někdo, zda bude i samostatně prodejný jen ten telefon. Uvažuji již delší dobu nad Galaxy SIII, sám mám teď Galaxy S a je čas přejít na něco novějšího. Ten telefon se mi líbí více, než Galaxy, ale nechci ten tablet, jsou to pro mě vyhozené peníze. Doufám, že se to bude prodávat i samostatně.

  2. Pokial viem, dvojka sa ma predavat aj bez tabletu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).