Sledujte nás na YouTube

Asus Padfone 2 bude dostupný i v elegantní bílé verzi

Jen párkrát jsme otočili kalendář od doby, kdy Asus představil nástupce velmi ojedinělého přístroje Asus Padfone. Jako drtivá většina přístrojů byl představen v obligátní černé barvě a čím dál častěji se setkáváme se scénářem, kdy je chvíli po vydání černé varianty představena i bílá. Takovým případem se stává právě i unikátní kombinace tabletu a telefonu jménem Asus Padfone 2, na který jste si u nás mohli přečíst preview. Jedinou částí přístroje, u níž by měla být zachována původní černá, by se měl stát rámeček okolo displeje tabletu.

Zdroj

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

2 komentáře

  1. Deegr (neregistrovaný)

    Neví někdo, zda bude i samostatně prodejný jen ten telefon. Uvažuji již delší dobu nad Galaxy SIII, sám mám teď Galaxy S a je čas přejít na něco novějšího. Ten telefon se mi líbí více, než Galaxy, ale nechci ten tablet, jsou to pro mě vyhozené peníze. Doufám, že se to bude prodávat i samostatně.

  2. martan1981 (neregistrovaný)

    Pokial viem, dvojka sa ma predavat aj bez tabletu.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *