Sledujte nás na YouTube

Assaultaire: Parádní válečná akce pro PPC

AssaultaireSpolečnost JLE Software připravila pro majitele PocketPC válečnou akční hru, ve které se v roli tanku postavíte proti ostatním nepřátelům. Hra nabízí i pěknou grafiku a spousty grafických efektů, které budete moci vyzkoušet v 36 levelech. K likvidaci nepřátel máte k dispozici tři typy zbraní a také možnost upgradovat váš tank během hry a zlepšovat tak jeho bojové schopnosti. Hru bez problémů spustíte i na OS Windows Mobile 5.0.

Assaultaire určitě stojí za vyzkoušení a neměli by jste ji jen tak přehlédnout, přesvědčit se o tom můžete v Demoverzi, plná verze je pak k dispozici na ClickGameru za necelých 13$.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *