Domů » Články » Assaultaire: Parádní válečná akce pro PPC

Assaultaire: Parádní válečná akce pro PPC

AssaultaireSpolečnost JLE Software připravila pro majitele PocketPC válečnou akční hru, ve které se v roli tanku postavíte proti ostatním nepřátelům. Hra nabízí i pěknou grafiku a spousty grafických efektů, které budete moci vyzkoušet v 36 levelech. K likvidaci nepřátel máte k dispozici tři typy zbraní a také možnost upgradovat váš tank během hry a zlepšovat tak jeho bojové schopnosti. Hru bez problémů spustíte i na OS Windows Mobile 5.0.

Assaultaire určitě stojí za vyzkoušení a neměli by jste ji jen tak přehlédnout, přesvědčit se o tom můžete v Demoverzi, plná verze je pak k dispozici na ClickGameru za necelých 13$.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).