Domů » Bleskovky » Ascend P7 na kvalitních snímcích: Tuhle novinku Huawei za 5 dnů ukáže v Paříži

Ascend P7 na kvalitních snímcích: Tuhle novinku Huawei za 5 dnů ukáže v Paříži

Už za pět dnů Huawei v Paříži představí novou vlajkovou loď Ascend P7 s pětipalcovým Full HD displejem (budeme u toho). Výrobci se bohužel telefon nedaří příliš uhlídat a kromě série starších snímků a téměř kompletních hardwarových parametrů pro vás dnes máme další dvě fotografie, tentokrát však ve velmi slušné kvalitě.

Opět se můžeme těšit na velmi tenké a protáhlé tělo, zaujal nás také úzký rámeček okolo displeje. Novinka má být dostupná v bílé, černé, zlaté a růžové verzi. V tuto chvíli víme, že Ascend P7 nabídne 1,6GHz quad-core procesor (HiSilicon Balong 910), 2 GB RAM, 16GB interní úložiště a slot na microSDXC karty, 13Mpx fotoaparát a přední kamerku s nezvykle vysokým rozlišením 8 Mpx. Operační systém Android 4.4 doplní vlastní uživatelské prostředí, výbavu uzavře 2460mAh baterie, NFC, GPS, Bluetooth 4.0, Wi-Fi či podpora LTE sítí (pásma 800/1900/2100 a 2600 MHz).


Starší render Ascendu P7 (všimněte si duální LED diody) dává tušit, že se dočkáme několika barevných variant.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentářů

  1. Pěknej kousek. Mohl by se hujahej pochlapit a udělat i verzi s WP, dost se mi ten design v černé nebo bílé líbí.

    • Aby prodali 200 tis. kusů jako u modelu W1? Tak to se opravdu „vyplatí“ :-)

  2. „Opět se můžeme těšit na velmi tenké a protáhlé tělo…“

    tesit? vazne tesit? na toto?

  3. Pavel (neregistrovaný)

    Na co nový telefon? Mají problémy s aktualizacemi a podporou předchozích. To zase bude naštvaných lidí…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).