Sledujte nás na YouTube

Archos odhalil tablet Gen 10 XS s hardwarovou klávesnicí

Archos na tiskové konferenci v Paříži představil nový tablet G10 XS, který b se měl na trhu objevit v následujících měsících a rozhodně bude mít co nabídnout. Kompletní hardwarové parametry zatím zveřejněny nebyly, ale je jisté, že můžeme počítat minimálně s dvoujádrovým procesorem, 1 GB operační paměti RAM a přítomností systému Android 4.0. Model G10 XS bude mít ještě dvě zvláštnosti – pochlubit se bude moci tloušťkou pouhých 7,6 mm a volitelným příslušenstvím v podobě odnímatelné QWERTY klávesnice. Přesná cena zatím stanovena nebyla, ale podle zákulisních informací by se měla pohybovat zhruba okolo 300 EUR.

Zdroj: TechCrunch

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *