Domů » Bleskovky » Archos chystá tablet Gen 10: Čtyřkový Android za rozumnou cenu?

Archos chystá tablet Gen 10: Čtyřkový Android za rozumnou cenu?

Francouzská společnost Archos v Berlíně na veletrhu IFA (31. 8. – 5. 9. 2012) představí nový tablet s označením Gen 10. Napovídá tomu zpráva zveřejněná na  jejich oficiálním Facebook kanále doplněná obrázkem. O tabletu Gen 10 toho zatím mnoho nevíme, jisté je pouze to, že nabídne 10″ displej (pravděpodobně s WXGA rozlišením 1280 x 800 px) a operační systém Android 4.0 „Ice Cream Sandwich“ nebo 4.1 „Jelly Bean“ doplněný o vlastní uživatelské prostředí výrobce.

 

Dalším lákadlem má být příjemná tloušťka a především pak nízká cena, která by se mohla pohybovat v rozmezí 6 000 – 8 000 Kč. Tablet budeme i nadále sledovat a jakmile objevíme další novinky, budeme vás informovat.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. MoB (neregistrovaný)

    Kam se poděly tablety s poměrem stran displeje 4:3? To se na tom opravdu všichni jenom koukají na filmy?

  2. Osobně ano, sednu do vlaku a pustím seroš :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).