Apple zahájil předobjednávky nových iPhonů a iPadu Air

iphone 12 barvy

Apple dnes dopoledne odstavil svůj webový obchod, aby jej připravil na spuštění předobjednávek některých svých nových produktů. Od této chvíle je možné na webu Apple objednávat iPhone 12 a 12 Pro, stejně tak i tablet iPad Air, který byl představen v minulém měsíci. Všechna tato zařízení by se měla k prvním majitelům dostat příští pátek 23. října.

iphone 12 12 mini
iPhone 12 a iPhone 12 mini

Vůbec poprvé v historii Apple zahajuje prodej nových iPhonů po celém světě ve stejný den, v minulých letech byl počáteční prodej rozdělen do několika vln. Bohužel aktuální předprodej se týká pouze 6,1“ modelů iPhone 12 a 12 Pro, zájemci o malý iPhone 12 mini nebo velký iPhone 12 Pro Max budou muset téměř měsíc počkat. V obchodě Apple jsou nově dostupné i MagSafe doplňky, dostupnost je u většiny z nich stanovena do druhého dne.

TIP: iPhone 12 mini, iPhone 12 a iPhone 12 Pro (Max): známe české ceny a dostupnost

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTmania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Kapitoly článku