Domů » Bleskovky » Apple zahájil předobjednávky nových iPhonů a iPadu Air

Apple zahájil předobjednávky nových iPhonů a iPadu Air

Apple dnes dopoledne odstavil svůj webový obchod, aby jej připravil na spuštění předobjednávek některých svých nových produktů. Od této chvíle je možné na webu Apple objednávat iPhone 12 a 12 Pro, stejně tak i tablet iPad Air, který byl představen v minulém měsíci. Všechna tato zařízení by se měla k prvním majitelům dostat příští pátek 23. října.

iphone 12 12 mini
iPhone 12 a iPhone 12 mini

Vůbec poprvé v historii Apple zahajuje prodej nových iPhonů po celém světě ve stejný den, v minulých letech byl počáteční prodej rozdělen do několika vln. Bohužel aktuální předprodej se týká pouze 6,1“ modelů iPhone 12 a 12 Pro, zájemci o malý iPhone 12 mini nebo velký iPhone 12 Pro Max budou muset téměř měsíc počkat. V obchodě Apple jsou nově dostupné i MagSafe doplňky, dostupnost je u většiny z nich stanovena do druhého dne.

TIP: iPhone 12 mini, iPhone 12 a iPhone 12 Pro (Max): známe české ceny a dostupnost

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
11 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments