Domů » Bleskovky » Apple dnes představí iOS 9, novou verzi OS X a hudební službu: Sledujte živě

Apple dnes představí iOS 9, novou verzi OS X a hudební službu: Sledujte živě

Dnes v 19:00 našeho času odstartuje v San Franciscu další ročník vývojářské Apple konference Worldwide Developer Conference (WWDC). Akce potrvá od 8. do 12. června, přičemž hlavní keynote je naplánována právě na dnešní den, respektive večer. Apple na svých stránkách oznámil, že bude celou keynote přenášet živě.

Přímý přenos si budou moci vychutnat uživatelé, kteří vlastní počítač s Mac OS X 10.8.5 nebo novější verzí s nainstalovaným prohlížečem Safari, stejně tak majitelé zařízení s iOS 6+ a vlastníci druhé nebo třetí generace Apple TV. Jablečný gigant by dnes měl představit novou generaci operačního systému iOS 9. Dále by měla být odhlalena nová verze systému OS X 10.11, další novinky spojené s Apple Watch a dojít by mělo také na hudební službu, se kterou má údajně Apple velké plány. Po skončení keynote se na našem serveru můžete těšit na souhrnný článek s novinkami.

V případě, že chcete živý přenos z keynote sledovat i na „nejablečných“ zařízeních (například v přehrávači VLC), můžete vyzkoušet tento postup od kolegů ze serveru PhoneArena.com.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.