Cena:

Apple WWDC 2012: Nový iPhone zatím nebude, dočkáme se iOS 6

Dnes začíná v San Franciscu vývojářská konference Worldwide Developers Conference, na které Apple pravidelně představuje novinky týkající se iOS a jablečných produktů. Je téměř jisté, že dnes se ještě představení nového iPhone nedočkáme (to by bylo hodně velké překvapení), ale s jistotou můžeme napsat, že zde Apple představí další verzi operačního systému iOS s pořadovým číslem 6. Napovídají tomu i fotografie reklamních poutačů, které se objevily v budově, kde se konference bude konat. Dále se spekuluje o představení SDK pro Apple TV, nové generace MacBooku Air, drobných vylepšení ve službě iCloud a dalších aplikacích jablečného giganta.

 

Hlavní keynote začíná v 19:00 našeho času a uvádět ji bude současný CEO Tim Cook. Živý videopřenos Apple zprostředkovávat nebude, ale dá se očekávat, že se krátce po skončení na webu objeví záznam. Po skončení prezentace se na SmartManii můžete těšit na souhrnný článek s novinkami.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.