TOPlist

Apple Watch Ultra 2 dostanou větší displej. Letos se jich nejspíše nedočkáme

Chytré hodinky Apple Watch Ultra s oranžovým řemínkem
  • Displej by měl narůst o 10 %, velikost pouzdra má dosáhnout 50 milimetrů
  • Dočkat bychom se hodinek měli nejdříve v roce 2024

Chytré hodinky Apple Watch Ultra představují pokus kalifornské společnosti konkurovat Garminu, který mezi profesionálními sportovci a náročnými uživateli dosáhl téměř legendárního statusu. První generace se firmě vedené Timem Cookem vcelku povedla, což ovšem neznamená, že by jeho lidé usnuli na vavřínech. Právě naopak – podle posledních informací se u příští generace dočkáme jedné zajímavé změny.

Onou inovací má být nasazení o 10 procent většího displeje vyrobeného technologií micro LED, alespoň dle serveru DigiTimes. To odpovídá spekulacím analytika Jeffa Pu, který rovněž potvrdil odklon Applu od OLEDů ve prospěch vlastního řešení, který by měla společnost vyrábět ve spolupráci s LG.apple watch ultra sireneNepřehlédněte

Apple Watch Ultra dostanou zásadní vylepšení. Dočkáme se příští rok

Pu ale na rozdíl od současných spekulací nepředpokládal nárůst velikosti displeje oproti současnému modelu. Díky tomu by se již tak rozměrné hodinky mohly pochlubit velikostí pouzdra 50 milimetrů, což se může pozitivně projevit například na velikosti baterie a tím i lepší výdrži, která ani zdaleka nedosahuje alternativ od Garminu. Každopádně letos bychom se nové generace odolných hodinek „Designed in California“ dočkat neměli – spekulace hovoří nejdříve o roku 2024.

Autor článku Michael Chrobok
Michael Chrobok
Zástupce šéfredaktora, fotograf, hráč. Baví mě baseball, F1, urbanismus, filmy Wese Andersona, moderní umění a rozličné fantasy/sci-fi světy. Nepohrdnu dobrým jídlem, zajímavou knihou či výletem do neznáma.

Kapitoly článku