Domů » Bleskovky » Apple Watch Series 8 na prvním obrázku. Jaké novinky v Cupertinu chystají?

Apple Watch Series 8 na prvním obrázku. Jaké novinky v Cupertinu chystají?

Když Apple letos v září představil novou generaci svých hodinek, mnohé překvapil, neboť na základě úniků spousta lidí očekávala radikální změnu designu. Apple nakonec sáhl po klasice, pouze u ní lehce zvětšit displej. Spekulovalo se, že Apple učinil obrat na poslední chvíli, neboť nový design trpěl výrobními problémy, avšak podle některých hlasů nebyla designová změna vůbec v plánu.

Jak budou vypadat Apple Watch Series 8?

Internetem nyní koluje obrázek, který má ukazovat vzhled příští generace. Render od LeaksApplePro je údajně založen na základě obrázků a CAD výkresů a nemá se jednat pouze o prototypové řešení.

Apple Watch Series 8

Obrázek ukazuje, že Apple nemá v plánu design měnit ani příští rok, jediným viditelným rozdílem oproti současné generaci je zdvojení mřížky reproduktoru. Autor také tvrdí, že viděl hodinky i ve světle zelené barvě, podobné, jako má současný iPad Air.

Je pravděpodobné, že Apple do budoucích hodinek nasadí i nové funkce a možná i nové senzory, změny designu se ale patrně nedočkáme. To ovšem není nutně na škodu, neboť současný design je po léta osvědčený a funguje.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

 1. Pouťovej hnus po osmé :-D.

 2. “ je údajně založen na základě obrázků a CAD výkresů a nemá se jednat pouze o prototypové řešení.”

  A co o se ma teda jednat, kdyz samotna seriova vyroba zacne nejdriv za pul roku (spis dele)?

  “ Spekulovalo se, že Apple učinil obrat na poslední chvíli, neboť nový design trpěl výrobními problémy, ”

  Tohle je taky vtipny. Ono to tak mozna je ale na posledni chvili pred zacatkem seriove vyroby. Tzn v dobe, kdy jeste mesice leakeri ukazovali zarucene zpravy o zmene designu. A ne jak se nam snazi vzdy nakecat, ze meli pravdu ale zly Apple to tyden pred oficialnim predstavenim zmenil.

 3. Pokial tie hodinky nevydrzia aspon den v kombinacii s 2-3 hodinovou sportovou aktivitou, nech si ich strcia za klobuk a mozu mat aj vodotrysk…

  Garminy mi zeru cca 4-5%baterky na gps a kludne sa idem previezt na bajk na 3-4hodky aj s 25% baterky po 5-6 dnoch pouzivania da ju to.. A to mam jedny so slabsou vydrzou. Hodinky pod 5 dni vydrze su vsetky odpad.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).