Apple Watch Series 8 na prvním obrázku. Jaké novinky v Cupertinu chystají?

Apple Watch Series 7 recenze nahled

Když Apple letos v září představil novou generaci svých hodinek, mnohé překvapil, neboť na základě úniků spousta lidí očekávala radikální změnu designu. Apple nakonec sáhl po klasice, pouze u ní lehce zvětšit displej. Spekulovalo se, že Apple učinil obrat na poslední chvíli, neboť nový design trpěl výrobními problémy, avšak podle některých hlasů nebyla designová změna vůbec v plánu.

Jak budou vypadat Apple Watch Series 8?

Internetem nyní koluje obrázek, který má ukazovat vzhled příští generace. Render od LeaksApplePro je údajně založen na základě obrázků a CAD výkresů a nemá se jednat pouze o prototypové řešení.

Apple Watch Series 8

Obrázek ukazuje, že Apple nemá v plánu design měnit ani příští rok, jediným viditelným rozdílem oproti současné generaci je zdvojení mřížky reproduktoru. Autor také tvrdí, že viděl hodinky i ve světle zelené barvě, podobné, jako má současný iPad Air.

Je pravděpodobné, že Apple do budoucích hodinek nasadí i nové funkce a možná i nové senzory, změny designu se ale patrně nedočkáme. To ovšem není nutně na škodu, neboť současný design je po léta osvědčený a funguje.

Autor článku
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku