Domů » Bleskovky » Apple Watch se zřejmě dočkají podpory číselníků třetích stran

Apple Watch se zřejmě dočkají podpory číselníků třetích stran

Pokud máte hodinky Apple Watch, musíte se spolehnout na číselníky, které vám Apple předloží; ať už ze své dílny nebo vzniklé ze spolupráce se společnostmi Disney a Pixar. V kódu watchOS 4.3.1 však byla nalezena zmínka o tom, že by brzy mohla do systému přibýt podpora číselníků třetích stran (konkurenční wear OS od Googlu už tuhle možnost nabízí).

V komponentě NanoTimeKit, která je právě za číselníky zodpovědná, se objevuje zajímavá zpráva v logu: „This is where the 3rd party face config bundle generation would happen“. Z této zprávy vyplývá, že rozhraní pro číselníky třetích stran ještě není připraveno, avšak už se na něj v kódu myslí. Je možné, že se dozvíme více informací na červnové vývojářské konferenci WWDC, kde budou představeny nové verze jablečných operačních systémů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).