Domů » Bleskovky » Apple Watch 2 možná přijdou ještě letos, objednávky komponent jsou vysoké

Apple Watch 2 možná přijdou ještě letos, objednávky komponent jsou vysoké

Apple v pondělí představil novou verzi watchOS 3 (více informací), která dorazí letos na podzim, patrně společně s představením nových iPhonů. Chystané jablečné telefony údajně nebudou nijak revoluční, a tak by Apple mohl překvapit odhalením druhé generace svých hodinek.

Apple Watch 2

Podle zdrojů serveru DigiTimes byly v posledních dnech pro nové hodinky razantně navýšeny objednávky čipů a dalších součástek. Apple by s nimi údajně měl pokrýt produkci až dvou milionů hodinek měsíčně, kompletování by mělo probíhat v dílnách společnosti Quanta Computers. Od Apple Watch 2 je očekávána větší samostatnost (díky vestavěné e-SIM), lepší displej a baterie s vyšší výdrží; design první generace by měl zůstat zachován.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

8 komentářů

 1. Martin (neregistrovaný)

  Pokud bude vydrž tak na nic jako u 1.gen tak to bude fail.

  • 18 hodin je Vám málo?

   • A380 (neregistrovaný)

    Zdravím, já myslím, že nabíjet hodinky dvakrát denně je hodně nešikovná věc. Kdybych někdy nějaké zvažoval, vyberu si Pebble Watch, protože ty vydrží alespoň týden. Ale zatím nezvažuji.

    Nicméně (někdo by mohl namítnout, že srovnávám nesrovnatelné – technicky určitě ano, ale pro mě je klíčová a podstatná užitná hodnota mých hodinek): vlastním jeden z nejvyšších modelů CASIO Protrek (mají světový čas, teploměr, výškoměr, tlakoměr s historií, stopky, odpočet, úsporný režim, DCF a další vlastnosti) od roku 2011. Díky jejich solárnímu dobíjení nevím, co je to řešit baterii.

   • A380 (neregistrovaný): No to ani tel. budky neřešíš, co je to akumulátor:) Přesto to nepovažuji za tak podstatnou výhodu, abych se vzdal mobilního telefonu:)

   • Jak jako 2x denně? Vy nespíte?

   • lerion (neregistrovaný)

    Ja teda s Microsoft Band 2 spim. Takze se nabijet nemuze. Kazdopadne jednou za dva dny je to dobry kompromis vymenou za tolik funkci.

 2. Johny (neregistrovaný)

  čekam, pak kupuju

 3. lerion (neregistrovaný)

  To by me zajimalo, jak e-sim zkombinuji s vyssi vydrzi na baterii :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).