Apple vydal beta verzi iOS 7.1: Jaké novinky přináší?

Apple vydal včera pro vývojáře první beta verzi systému iOS 7.1. Přináší několik vylepšení a oprav, zároveň by měla zvyšovat rychlost zařízení, což poznají především majitelé starších modelů, které přechod na iOS 7 viditelně zpomalil. 

Majitelé iPhonu 5s získají s iOS 7.1 možnost nahrávat fotografie z „burst modu“ přímo do Photo Streamu a nový automatický HDR režim fotoaparátu. Drobnou změnou je aktualizace loga společnosti Yahoo v celém systému a změna loga služby Flickr. V nastavení usnadnění přístupu přibyla možnost používat tmavou klávesnici. Nově je možné omezit průhlednost v systému a ztmavit barvy. Tato nastavení vedou k případné lepší orientaci v uživatelském rozhraní a nejlépe je vysvětlují přiložení otisky obrazovky. 

   

V iOS 7.1 beta je možné vypnout tučný text bez nutnost restartovat zařízení. Byla změněna i neoblíbená animace gesta pro minimalizaci aplikací na iPadu. Betu mohou stahovat vývojáři ve vývojářském centru na registrovaná zařízení. Pokud instalujete testovací verzi iOS 7.1 a narazíte na další novinky, budeme rádi když se o ně podělíte v komentářích. 

Autor článku
David Podzimek
image/svg+xml
+

Kapitoly článku