Domů » Bleskovky » Apple One: nové superpředplatné jablečných služeb, které vám může ušetřit peníze

Apple One: nové superpředplatné jablečných služeb, které vám může ušetřit peníze

Kromě nových hardwarových produktů Apple na dnešní keynote odhalil i novinky v oblasti služeb. Nejprve představil novou službu Fitness+ pro sportovní nadšence, následně pak odhalil „superpředplatné“ Apple One, které kombinuje více služeb najednou za příjemnější peníze.

apple one 2

Apple Music, tv+ a Arcade od 285 korun měsíčně

V České republice bude předplatné Apple One existovat ve dvou variantách – individuální a rodinné (až pro 6 lidí). V obou variantách získáte neomezený přístup ke službám Apple Music, Apple TV+ a Apple Arcade. V ceně je i rozšířené úložiště na iCloudu, pro jednotlivce 50 GB, pro rodiny 200 GB. Individuální tarif stojí 285 korun měsíčně, rodinný 389 korun. Pokud byste si všechny služby předpláceli samostatně, bude vás to stát o 167, resp. o 197 korun více.

apple one

Předplatné Apple One bude dostupné na podzim, ve vybraných zemích bude existovat více variant, které zahrnují i služby Apple News+ či novou Fitness+.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments